Немовля в домі

Немовля в домі

Немовля в доміКімнату, в якій буде перебувати дитина, потрібно добре провітрювати та підтримувати температуру +18?…+20?С. Взимку, коли працює опалення, варто запастися зволожувачем, щоб повітря не було сухим (сухе повітря сприяє пересиханню слизової оболонки).

Не обов’язково виділяти для дитини цілу кімнату, але після першого року слід привчати дитину спати окремо. У кімнаті, де знаходиться дитина, повинно бути як найменше меблів, які легко обробляються. Для стін та підлоги ліпше обирати матеріали, що миються – фарби, миючі шпалери, плитку, паркет, лінолеум. Килими краще не слати, оскільки в них постійно збирається пил, що може призвести до розвитку астми та екземи.

Якщо ви обрали для дитини дерев’яне ліжечко, воно повинне бути не оброблене лаками та фарбою, оскільки дитина може його гризти. Матрац у ліжечку повинен бути твердим, та з натуральним наповнювачем. Дно ліжечка потрібно встановити на відстані не менш 60 см. Від верхнього поруччя, щоб маля не вилізло з нього. В принципі у цьому питанні щодо дітей немає нічого складного, акби питання стосувалось здоров’я майбутньої мами або якихось гінекологічних проблем наприклад эрозия шейки матки после родов тоді обов’язково треба звертатися до спеціалістів і фахівців.

Коляска для прогулянок повинна бути високою, тоді вона краще захистить дитину від вуличного шуму та пилу. У будь-якому випадку дитина не повинна спати в колясці постійно і ніколи – уночі, під час най тривалішого періоду сну.