Чого не люблять чоловіки?

чоловіки

чоловікиЧого не люблять чоловіки? Це з’ясували німецькі вчені і склали невеличку “інструкцію” для жінок. Насправді, цей перелік міг вийти досить довгим, адже чоловікам багато що не подобається у представницях протилежної статі, але на думку вчених – досить знати кілька, аби правильно зорієнтуватись. Отже:

Чоловіки дуже люблять розмовляти з дружинами та подругами – але тільки під час перерви у матчах ліги чемпіонів з футболу.

Чоловік не любить, коли запрошення на вечерю ви розцінюєте як спробу затягнути вас у ліжко!

Чоловіки дуже не люблять, коли їм дорікають.

Чоловіки – циніки. Почасти вони просто не розуміють змісту риторичних запитань. І тому інколи на них не відповідають, або відповідають так, як жінкам не подобається.

Для чоловіків не має різниці, що ви одягнете на побачення. Чоловік завжди буде казати, що ви чарівні.  Не звинувачуйте його в брехні – він просто втомився на вас чекати…

Чоловіки не пам’ятають своїх обіцянок, тому що досить часто висловлюють їх у пориві. Пориви бувають різні… А обіцянки чоловіки виконують завжди – але тільки якщо вони не були зроблені в пориві…

Звичайно, деякі із цих тверджень – іронічні, але, як всім відомо, у кожному жарті – лише маленька часточка жарту… Решта – чиста правда.

P.S. При этом мы все абсолютно точно знаем что любят женщины – да, цветы! Недавно купил тут http://amf.ua/catalog/flowers/all/ один букет, радости моей подруги не было предела:)