Некрасивих людей не буває

Ви красиві!

Все в нашому житті відносне. Не обходить ця істина красу. Як сучасним суспільством визначається поняття краси? Реалії штовхають людей на створення певного образу, який записують в ідеали. І більше того, люди, прагнучи до цього ідеалу, починають знущатися над власним обличчям і тілом.

Іноді молоді дівчата доводять себе дієтами до виснаження. Хлопці, начитавшись глянцевих журналів, починають вживати всяку хімічну гидоту, щоб швидко і «якісно» поправити фігуру. Зрілі пані лягають під скальпель хірурга в боротьбі за кожну зморшку.

Люди, зупиніться! Природа створила нас усіх красивими і красиві ми всі по-своєму! Щодо еталонів краси, так їх теж створює людина, і з часом вони змінюються (і, до речі, не всім ці еталони подобаються). Є інша істина – природу не обдуриш. І цього не варто робити.

Що робити, якщо немає краси?

Для початку уважно подивіться на себе в дзеркало. Що саме вам в собі не подобається? Занадто великий ніс? Відвислий живіт? Целюліт? Занадто маленький зріст? І т.д. і т.п. Недоліків в кожній людині можна знайти силу-силенну, дивлячись з ким і з чим порівнювати. Це неправильний шлях.

Оцініть тверезо, чому вас не влаштовує те або інше. Може, дійсно вам заважає ваш великий ніс, усі на нього звертають увагу, і це вас постійно напружує. У цьому випадку потрібно шукати рішення і це не обов’язково скальпель хірурга. Є безліч літератури, як за допомогою макіяжу, одягу, головного убору, зачіски та інших хитрощів відвести увагу від однієї частини тіла.

Але є інша сторона медалі. Може, ви просто наговорюєте на себе. З чого ви взяли, що з вами щось не так? Сказали знайомі? Порівняли себе з кимось іншим? Ви це і так знаєте? Спробуйте полюбити свій «недолік» і перетворити його в вашу гідність. Почитайте про великих людей, які використовували свою зовнішність собі на благо, і дійте!

Як стати гарним?

Якщо ви все-таки переконані, що абсолютно некрасиві і життя вам не приносить задоволення, є кілька способів змінити ситуацію:

1. Плюньте і розітріть.
Позиція бездіяльності теж має свої переваги. Якщо, незважаючи на всі ваші зусилля, так і не можете добитися очікуваного результату, можливо, ви неправильно ставите цілі? Скоригуйте мету, якщо це можливо. А якщо ваші цілі недосяжні, то не варто з цього приводу перейматись. Не можете виправити ситуацію – змиріться з нею.

2. Визначтеся чітко, чого ви хочете.
Краса – це інструмент досягнення чого-небудь. Зрозумійте для себе, яка ваша кінцева мета. І тут потрібно чітко визначитися, чи виправдовує ця мета способи її досягнення?

3. Виберіть способи досягнення мети.
Як я вже писав вище, краще не використовувати кардинальні способи відразу. Увімкніть свою фантазію, зверніться до відповідної літератури, поекспериментуйте зі своїм образом, врешті-решт займіться спортом. Пам’ятайте, легко зруйнувати, але відновити набагато складніше та з часом не завжди можливо.

4. Оцініть свої можливості.
Якщо у вас зовсім немає грошей, нема чого одягти і взагалі вам тільки на їжу вистачає, тоді, я думаю, питання краси вас не сильно хвилюють. Піраміду потреб Маслоу ще ніхто не відміняв. Хоча в кожному правилі є винятки. Тому, не обманюючи себе, визначитеся, що ви точно зможете зробити, а чого вам ніколи не досягнути. Будьте реалістами!

5. Повірте в себе!
Віра може звернути гори. Щоб досягнути чого-небудь, потрібно спочатку повірити в себе і в результат своїх дій! Насправді, дуже небагато людей, які щиро вважають себе гарними (хіба що «нарциси»). Прагнення людини до ідеалу – це нормальне явище природи. Прагнення до досконалості властиво всьому живому. І це прагнення обов’язково необхідно проявляти, але без фанатизму. Почніть «по Чехову» з малого – з одягу думок і, може, вже після цього вам сподобається ваше обличчя і душа прийде в рівновагу з тілом.

Советуем вам качественные и точные копии швейцарских часов в интернет-Магазине multitime.