10 небезпек для офісних працівників

офісні працівники

офісні працівники1. На думку медиків, через малорухливий характер роботи в офісі різко підвищується ризик ожиріння. Для того щоб уникнути такої неприємної ситуації, лікарі радять мінімум 2 години на день здійснювати прогулянку пішки.

2. Працівники офісів часто страждають від болю в голові. Його причиною є набряки шийних мязів, а також освітлення флуоресцентних ламп.

3. У людини може виникнути тромбоз ніг та легенів через тривале положення сидячи. При цьому сповільнюється кровообіг і отвори судин людини заповнюються кров’яними згустками, а вони, в свою чергу, перешкоджають нормальному кровотоку. Коли не слідкувати за своїм здоров’ям і не звертати уваги саме на таке порушення в організмі можна викликати інсульт та доінфаркт.

4. Якщо людина часто не досипає і у неї відсутні фізичні навантаження, то це може призвести до частої та сильної сонливості на робочому місці. Порадою лікарів є раніше лягати спати та проводити біле часу на свіжому повітрі.

5. Офісні працівники знаходяться в зоні ризику захворювання на артрит кистей рук. Дане захворювання викликне тривалою роботою за персональними комп’ютерами та офісною роботою.

6. За столом перед монітором необхідно сидіти зручно, адже невдала поза  призведе до напруженості м’язів спини, шиї, плечей і внаслідок цього виникне фізична втома, не зважаючи на те, що людина і не починала фізично працювати.

7. Щоб уникнути інфекцій та вірусів необхідно хоча б раз на півроку очищати, мити клавіатуру, мишку та робочий стіл, адже ці предмети являються скупченням хвороботворних мікроорганізмів.

8. Дуже важким елементом роботи офісних працівників є напруження протягом вісьмох годин дивитися в монітор. Лікарі застерігають, що очам потрібен відпочинок, адже значене напруження може призвести до різкого зниження гостроти зору.

9. Переставляючи меблі та офісне обладнання потрібно бути досить обережним, щоб не завдати ні собі, ні іншим працівникам шкоди.

10. Наші лікарі радять хоча б один раз на добу здійснювати вологе прибирання офісного приміщення, задля зменшення пилу, який не лише шкодить нашому здоров’ю, а й містить різного роду інфекції та віруси.

Отже, вперед, організовуємо здоровий офісний клімат і належні умови праці!

P.S. Вообще к покупке мебели для дома нужно подходить внимательно. Допустим диваны выбираете исходя из их непосредственного назначения (функций). На сайте pufetto.com.ua представлены очень широкий ассортимент.