“Не забудь привітати!”

Не забудь привітати

Чи не хотілось би вам зробити щось важливе у житті? Таке, що грітиме душу думкою: «Так, це було не даремно»? Щось, що даруватиме вам щастя тому, що ви ділитесь ним з іншими? Якщо ваша відповідь «так», то час діяти!

На жаль, я не можу допомогти вам здійснити мрію всього вашого життя або знайти сенс буття. Та ви можете спробувати розфарбувати життя інших людей в яскраві кольори, подарувати справжнє свято, яке вже майже на порозі, тим самим дати собі зрозуміти, що цей, 2013 рік, ви завершили добром, котре обов’язково, рано чи пізно, до вас повернеться!

Йдеться зараз про щорічну благодійну акцію «Не забудь привітати!», організовану Київською мережею соціальних служб, КМО “НОСУ” та фундацією “Відкриті серця України” за підтримки скаутських об’єднань та громадських організацій. Не кожному щастить святкувати Новий рік біля запашної ялинки у теплому сімейному чи дружньому колі, та кожен цього заслуговує! Тому метою акції є збір подарунків та необхідних речей для діток, які перебувають на довготривалому лікуванні, сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, людей з особливими потребами та самотніх людей похилого віку.

не забудь привітати2

Зробити свій вклад і добру справу ви можете, передавши до соціальних служб міста Києва книжки, одяг, іграшки, солодощі, канцтовари, які є чистими, акуратними та придатними до дарування, а також поклавши гроші на рахунок фундації, якщо не маєте можливості передати подарунки.

Відкрийте своє серце добру та щедрості, укріпляйте крила янгола, не будьте байдужими!

Додаткова інформація, місця збору подарунків: vk.com/ne_zabud_pruvitati