Не соромтесь хворіти!

Кхе-кхе! Кха-кха! Апппчіх! Прям, як у рекламі. Тільки наяву зовсім не до сміху! Адже ці постійні покашлювання, схлипування і чхання заважають роботі, псують спілкування, а як наслідок і настрій.

У таких випадках кожен раз говориш сам собі: «Я долікуюсь і буду стежити за собою»! Але зовсім скоро обіцянки забуваються, ми переносимо хвороби «на ногах», а не рідко і температуру. І всі наші хвороби стають хронічними. І там вже як у прислів’ї: «Скупий платить двічі». Адже нам шкода часу, грошей, невиконаних доручень і справ, але зовсім не шкода себе. Але ж це – найцінніше, що у нас є, як би це банально не звучало. І скільки не повторюй (навіть сам собі), дотримуватись простих правил і стежити за собою не виходить ні в кого (за рідкісним винятком, напевно, якого, особисто я, не знаю).

А що ж робити з цим? Як не відстати в навчанні, як не втратити роботу, як не пропустити поїздку, про яку так мріяв, через раптово підхоплений вірус?! Відповідь проста: немає відповіді! Потрібно просто цього не допустити. Виникає логічне запитання «як»? Найголовніше (ну або одне з найголовніших) у справі здоров’я – це самолікування. Причому не зовнішнє і фізичне – а моральне, духовне. На рівні аутотренінгу. Потрібно мислити лише позитивно, не допускати навіть у своїй промові негативних слів (і тим більше слів пов’язаних з хворобами), навіть приставку «не» краще намагатися вживати якомога рідше. Наприклад, якщо вас запитують про здоров’я, краще говорити не «я не хворий», а «я здоровий». А замість «непогано» – «добре»! Я залишаю за вами право не вірити в це, часом і мені як розсудливій (сподіваюся) людині здається, що це дурниці. Але на численних прикладах і ситуаціях мною особисто доведено, що щось магічне є в нашій мові (я не кажу вже про думки). У них взагалі цілі потоки космічної енергії!

А ще, вирішуючи питання про поїздку «з температурою» або йти чи не йти в універ «з соплями», просто схаменіться на хвилинку і розставте пріоритети.Думаю, якщо відкинути всі дурні думки про те, що «це буде на шкоду” або “мене не пробачать», то на розум прийде фраза: «незамінних людей немає», і відразу ж інша – «здоров’я не купиш»! І тут все обов’язково стане на свої місця.

Тим більше, не потрібно бути егоїстами: думаєте, хоч кому-небудь буде приємно бачити ваші червоні очі, сопливий ніс, чути постійні дратівливі звуки на зразок чхання, кашлю і сякання?! Боюся, немає. І ваш загальний жалюгідний вигляд тільки охарактеризує вас з негативної сторони. Хоча, якщо ви зовсім не любите оточуючих і хочете зіпсувати ставлення до себе, то – будь ласка! Але тут потрібно згадати пункт про пріоритети! Всі зрозуміють, якщо декілька днів з поважної причини ти пропустиш навчання чи роботу.
І так вся справа в нас: і хвороби і лікування! Головне – натиснути на правильну кнопочку. У думках! :)

Не хворійте!

Индивидуальный подход к каждому клиенту. Косультации, лечение, узи. Лучшая гинекология Киева! Низкие цены, отличное качество!
Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.