Навіщо нам календар розвитку?

Календар розвитку дитини

Календар розвитку дитиниЗдається тільки учора ви стали молодою мамою, а сьогодні помічаєте як багато усього нового уміє ваш малюк. Ви розчулюєтеся кожному новому жесту, звуку, кроку. Вік, який називають “раннім дитинством” є найбільш сприятливим для розвитку дітей. І практично будь-якого батька в цей період починає хвилювати питання: а чи правильно розвивається моя дитина? Щоб уникнути зайвих хвилювань молодим батькам доцільно завести т.з. “Календар розвитку дитини”. Таких “шпаргалок” в допомогу мамам і папам в сучасному інформаційному полі представлено немало:

1. Фотокалендар – друковане видання в альбомному і настінному варіанті, що реалізовується через торгову мережу. Календар зазвичай має яскравий друк, місце для фото і спеціальні кишеньки, куди батьки зможуть вкладати інформацію про досягнення своїх діток.

2.Електронний варіант календаря – є практично на кожному сайті про розвиток і виховання підростаючого покоління, яких зараз в Інтернеті велика кількість. Автори зазвичай досить детально описують усі навички і уміння, які мають бути в арсеналі дитини в той або інший період його життя. Радує подання інформації: таблиці, діаграми, друкарський текст c детальним викладом і додатком фотографій.

Іноді виникає питання “А навіщо це усе? Дійсно, наші предки вряд чи – замислювалися про складання яких-небудь календарів. Відповідь досить проста. Вік з народження до року – це особливий період, коли дитина з безпорадної істоти стає індивідуальною особою зі своїми характерними особливостями і перетворюється на “людину розумну”. Щоб зробити цей процес максимально гармонійним батьки малюка повинні стежити за його зростанням і становленням, і у разі потреби грамотно і адекватно реагувати на можливі відхилення від норми. Частенько саме від такого уважного батька і залежить благополуччя дитини в майбутньому.

P.S. Если вы хотите узнать о благоприятных днях для своего знака зодиака то Лунный календарь пригодится, можете посмотреть и почитать его прямо онлайн на сайте.