У Полтаві навчали класно подорожувати

подорож

подорожУ Полтаві відбулася лекція  про навколосвітню подорож.

У рамках проекту «Вуличний університет»  за підтримки творчого об’єднання «Що? Де? Коли?» та Обласного Молодіжного Центру 1 червня полтавці прослухали лекцію «Навколо світу без проблем». Паб «Сто доріг» зібрав понад 70 охочих послухати історії подорожуючих та отримати практичні поради щодо туризму без грошей.

Основний акцент лектор, Анна Морозова, зробила на тому, як побороти власні страхи та наважитися на таку сміливу пригоду. Анна разом зі своєю подругою побували у  Китаї, Індії, Таїланді, Казахстані, Росії, США, Індонезії, В’єтнамі, Малайзії, Сінгапурі.  Із власного досвіду 7-ми місячної подорожі Аня розповіла про стратегії поведінки у різних країнах світу, подолання мовного бар’єру, проїзд автостопом, отримання Візи, особливості місцевої їжі та способи заробляння грошей тільки на тому, що ти турист.  Дівчина, доповнюючи свою розповідь яскравими  фото з поїздки та мотивуючими цитатами, поділилася власними переживаннями, кумедними, а іноді й небезпечними випадками, намагалася розвіяти стереотипи та пробудити жагу до пригод та прагнення дізнаватися щось нове.

– Лекція мені дуже сподобалася, – ділиться враженнями  слухач Коновалов Андрій, – дізнався багато корисного і загорівся ідеєю такого «бюджетного» туризму.

Під час перерви власну музику під супровід гітари дарувала талановита дівчина з щирими піснями Наталія Тіхонова.

Координатор проекту «Вуличний університет» Наталія Гонтар та голова творчого об’єднання «Що? Де? Коли?» Ярослав Борута подякували лектору та всім присутнім за створену разом теплу та дружню атмосферу, що панувала протягом заходу.

Біловод Анна