Настільні дитячі ігри

Настільні дитячі ігри

Настільні дитячі ігриВажливість розвиваючих ігор полягає в користі для розумового розвитку дитини будь-якої статі, а також для становлення його особи. Малюки, що займаються такими іграми, розвивають моторику пальців, логічне мислення, вчаться рахувати, читати і сприймати букви. Окрім цього, вони навчають командній роботі і спілкуванню. Ігри учать налагоджувати і вибудовувати стосунки, дозволяють відмінно проводити час з членами сім’ї, родичами або в компанії однолітків.

Перед відвідуванням магазину і пошуками відповідних настільних ігор, треба визначитися з деякими обов’язковими чинниками. Серед них – вік дитини, його захоплення і схильності, а також статева приналежність. Абсолютно ясно, що дворічним дітям не підійдуть ігри з множиною дрібних фігур у вигляді кубиків і фішок. Для них більше підходять лабіринти, великі кубики з картинками.

Діти чотирьох – шестирічного віку відрізняються різнобічнішими інтересами. Хлопчикам підійдуть ігри, що мають відношення до автомобільних перегонів, пошуків кладу. Дівчаток порадують ігри про хоробрих лицарів, прекрасних принцес, героїв популярних і улюблених мультфільмів.

Настільні ігри цілком можуть стати сімейними. Завдяки такому підходу, батьки можуть зблизитися з дітьми, зміцнивши своє положення. Серед таких ігор “Монополія”, “Лото” і інші.

Дітям, що тільки почали відвідувати школу, можна рекомендувати ігри, що розширюють кругозір, збільшують словниковий запас, надають допомогу у вивченні іноземних мов. У ігрових варіантах діти дуже швидко осягають основи географії, фізики, астрономії, історії, математики і інших наук.

P.S. Конечно современные дети достаточно много времени проводят за компьютерами. Все новые онлайн игры для девочек или для мальчиков, которые доступны на компах, интересуют их намного больше чем обычные настольные.