Позитивні і негативні моменти нарощування нігтів

нарощування нігтів

нарощування нігтівСьогодні відхід за руками і нігтями став невід’ємною справою кожної дівчини. Нігті – це начебто і дрібниця, але вони надають привабливості, жіночності і сексуальності, підкреслюючи образ дівчини. Але, щоб усього цього досягти – необхідно докладати зусиль і “дружити” з новинками сучасної косметології.

На даний момент популярністю користується процедура нарощування нігтів. Вона доповнює жіночний образ і робить ручки акуратними. Багато хто говорить, що коли попереджений, тоді означає, озброєний, тому перш, ніж наростити нігті, необхідно упізнати усі позитивні і негативні сторони, а потім зробити для себе вибір, вирішивши, чи варто нарощувати нігті або ні.

Які плюси нарощування нігтів?

Нарощені нігті надають манікюру красивого і витонченого вигляду. Завжди хочеться мати довгі нігті, але коли свої ламкі і постійно шаруються, то трохи важко цього добитися. Зробивши штучні нігті, можна вибрати будь-яку форму і довжину нігтів і не переживати, що вони можуть ламатися або відпадуть, і що доведеться зрізувати, укорочувати усі нігті. До довгих, штучних нігтів дуже швидко звикають, вони не викликають дискомфорту.

Також, не треба буде постійно стежити за нігтями, щодня їх фарбувати, тому що лак не злізає, а дизайн залишається до наступної корекції. Такі нігті захищатимуть свої, натуральні нігті від усіляких ушкоджень і шкідливих хімічних речовин, при цьому приховувати дефекти своїх нігтів.

Які негативні сторони нарощування нігтів?

Процедури по нарощуванню обходяться досить таки дорого, якщо враховувати, що необхідно через кожні дві або три тижні робити корекцію. Ще треба виділяти час і засоби, щоб відвідувати майстра.

При підготовці і обробці, на нігті йде дія механічних предметів і хімічних речовин, яка їх ушкоджує. Нігті не завжди можуть прийняти матеріал для нарощування, а це призводить до того, що нігті можуть швидко відпасти. Також, якщо майстер манікюру недосвідчений або недобросовісний, то він може серйозно зашкодити нігтям і занести інфекцію.

Під штучними нігтями, свої нігті втрачають верхній, твердий шар і стануть тонкими і ламкими. Під впливом гелю, вони псуються і деформуються. Щоб їх відновити знадобляться час і зусилля. Якщо нігті нарощені гелем, то зняти їх зможе тільки майстер, оскільки їх треба відпилювати.

P.S. Тем не менее нужно вспомнить фразу, что красота требует жертв, она справедлива и в этой ситуации. Наращивание ногтей в Киеве вы можете выполнить в профессиональной студии красоты, где будете полностью уверены в качественном положительном результате.