Холодне та гаряче нарощування волосся

нарощування волосся

У всі часи, жінки намагаються виглядати найбільш привабливо. І одним з найважливіших критеріїв жіночої краси, завжди були довге доглянуте волосся і відповідні стрижки. На жаль, відростити своє волосся, жінці може бути досить складно. Це прямо пов’язано з безперервним впливом зовнішнього середовища. У зв’язку з цим, весь час доводиться підстригати кінчики волосся. І в цьому випадку, допомогти дамам може процедура нарощування волосся, за допомогою якої можна не тільки збільшити довжину волосся до сімдесяти сантиметрів, але й надати додатковий обєм зачісці, виправити погану стрижку.

На сьогоднішній день, послуга недорогого нарощування волосся цілком стала звичайною для кожної бажаючої жінки. Цей процес займає близько трьох-чотирьох годин. Але результат, який ви отримаєте, буде радувати вас від чотирьох до п’яти місяців. А якщо за нарощеним волоссям правильно доглядати, і, час від часу, робити корекцію, то не знімати їх можна до року.

Професіонали з нарощування класифікують цю процедуру на кілька видів. У першу чергу, цей поділ на «холодне» і «гаряче» нарощування. Принципова відмінність «гарячого» нарощування, полягає в тому, що пучок нового волосся кріпиться до рідної пасма за допомогою смоли, на відстані п’яти-семи сантиметрів. Тоді як при «холодному» нарощуванні, пасма закріплюють за допомогою кільця з металу, яке підлягає подальшому видаленню, або клею, який використовується при застосуванні італійською технологією.

Але не варто забувати про те, що за нарощеними волоссям слід особливо ретельно доглядати. І в першу чергу це стосується розчісування. Необхідно використовувати гребінці з рідкими зубцями, щоб не пошкодити локони в області коренів, а краще взагалі купити спеціальний гребінець для нарощеного волосся, в будь-якому спеціалізованому магазині. Крім цього рекомендується на ніч заплітати волосся в хвіст або косу, щоб під час сну пасма не сплутувалися.

Основною перевагою нарощування волосся на дому, на відміну від салонів, є відносно невисока ціна. Адже в цьому випадку, клієнт платить тільки за матеріали і послуги професійного майстра, в той час, як в салоні, доводиться переплачувати за такі позиції, як оренда приміщення, витрати на рекламу, зарплата обслуговуючого персоналу, та інші витрати, пов’язані з утриманням салону краси . Тим більше, що професіонали, впевнені в собі і в своєму результаті, без жодних проблем дадуть вам гарантію на свої послуги.