Просування та нарощування тИЦ для комерційного сайту

Просування сайту

Просування сайтуКомерційна популярність того чи іншого проекту залежить від “впізнаваності”. Цей принцип діє також і в мережі. Тільки в даному випадку доводиться брати до уваги і впізнаваність інтернет-сайту пошуковими системами, здебільшого, через роботу яких і залежить його просування. Тобто, чим частіше шуканий сайт буде цитуватися, тим більше буде його комерційний потенціал.

Нарощування тИЦ, або індексу цитування, є основним завданням в просуванні. У наш час можна відшукати безкоштовні методики нарощування індексу цитування, хоча при таких щедрих пропозиціях у виконавця існує свій інтерес. Найпоширеніша методика нарощування індексу цитування це розкрутка сайту статтями. В цьому випадку друкований контент є свого роду носієм і розповсюджувачем посилань, підвищують конверсію web-ресурсу. Але як створити необхідну кількість тексту для забезпечення ефективного підвищення ТИЦ? Не секрет, що досить важко і дорого друкувати тексти ручним способом. Для вирішення цієї проблеми існує генерація тексту. Алгоритм генерації тексту дає можливість з однієї статті зробити потрібну кількість, яка буде обмежено лише унікальністю.

Ручна генерація тексту створює сотні, а то й тисячі читабельних текстів, що володіють прекрасною унікальністю, а значить і гарантією того, що пошукові машини не “склеять” всі тексти разом, в момент обробки запитів користувачів. Кращим методом виступає генерація вручну, тому як дає можливість досягти найкращого ефекту, який спрямований на ефективну реалізацію всіх статей.

Цей спосіб дозволяє здійснити швидке збільшення ТИЦ. Після того, як статті згенеровані, вони розміщуються по каталогам. Перехід за посиланнями на просувний веб-портал дозволяє підвищити його конверсію. Але як підвищити конверсію сайту часом не дає необхідного ефекту, якщо відвідування не буде здійснювати необхідні завдання. Такими завданнями виступає комерційний, а також не комерційний підсумок. Для того щоб забезпечити ефективну конверсію, треба залучати для користувача аудиторію, якій буде цікава тематика порталу. І тоді заробіток в мережі матиме хорошу динаміку, відтворену в підвищенні прибутку.