Нарощування нігтів

Нарощування нігтів

Нарощування нігтівДо процедури нарощування нігтів вдаються дівчата і жінки, які бажають поліпшити зовнішній вигляд своїх ручок або ж зробити нігтики своєрідним аксесуаром. На жаль, не багато панянок можуть похвалитися міцними і здоровими натуральними нігтьовими пластинами з ідеальною формою, і саме тому нарощування нігтів користується популярністю в салонах краси. Видів моделювання штучних нігтьових пластин багато, але найбільше поширення отримали всього два – акрилове і гельове. Перший вид нарощування виконується за допомогою акрилових полімерів і мономерів, шляхом їх з’єднання, в результаті чого виходить в’язка, легко піддається моделюванню маса. У другому випадку майстри використовують спеціальні гелієві самовирівнюючі системи, які застигають під променями ультрафіолетових ламп. І у першого і у другого способу нарощування нігтів є свої переваги і недоліки.

Акрилові нігті краще робити на міцних натуральних нігтьових пластинах, а так само жінкам, які ведуть активний спосіб життя. Акрилові нігтики витримують великі навантаження і не вимагають надмірно акуратного поводження з ними можна сміливо ходити в спортзал, на боулінг і т.д. Навіть при поломці можна самостійно зробити тимчасовий «ремонт», який дасть можливість виглядати достойно до відвідин майстра. Акрил дозволяє створювати скульптурні шедеври, проте він не прозорий і їм неможливо зробити модний «скляний» манікюр. У акрилового моделювання є недолік – вся процедура супроводжується неприємним запахом, який деякі жінки важко переносять.

Гелієвої нарощування нігтів рекомендовано панночкам, чиї натуральні нігтьові пластини відрізняються крихкістю. Моделюючий гель – міцний, але в теж час гнучкий матеріал, який, до того ж, має пористу структуру, що дозволяє дихати натуральним нігтям. При нарощуванні нігтів гелем майстер повинен покласти захисну подушку між моделюючим матеріалом і природною нігтьовою пластиною. Вона попереджає контакт гелю з нігтиком, що робить такий вид моделювання більш щадним. Гелієві системи дозволяють створювати ефективні прозорі дизайни, а глянсове покриття заворожує своїм блиском. Гель не містить в своєму складі продуктів, що провокують алергічні реакції, а процес моделювання не супроводжується неприємним запахом. Однак гелієві нігтики вимагають дбайливого відношення. При пошкодженні нігтик неможливо відремонтувати. Тільки майстер зможе спиляти (а по-іншому гель прибрати ніяк не можливо) гелієвий матеріал з нігтів, не травмувавши при цьому природну нігтьову пластину.

Цікаво комбіноване нарощування нігтів. Суміщені технології дозволяють взяти все найкраще від акрилу і гелю, і зробити міцні нігті з будь-яким дизайном. Альтернатива нарощуванню нігтів – зміцнення натуральних нігтьових пластин за допомогою японського манікюру. Ця процедура догляду за допомогою природних матеріалів, ефективно і абсолютно безпечно зробить нігті міцними і додасть їм здоровий рожевий колір.

P.S. Для женской красоты важна каждая деталь, в том числе маникюр или педикюр киев будь то или москва – уход на ногтями это также востребовано женщинами как, например, спа процедуры.