Народження боксу

Народження боксу

Народження боксуВперше бокс з’явився ще у часи Стародавнього Риму, але після падіння цієї могутньої держави цей вид спорту зник на довгий час. Знову відродився він тільки на початку 18 століття в Англії. Згодом цей вид спорту став дуже популярним в багатьох країнах.

Спочатку бої проводилися без боксерських рукавичок, голими кулаками. Раунд міг тривати навіть декілька годин. Закінчувався він тоді, коли боєць зміг збити свого супротивника з ніг. Перерви між раундами теж могли тривати дуже довго. Бій закінчувався тільки в тому випадку, коли один з бійців не міг вийти в центр рингу на початку наступного раунду.

Та такі жорсткі правила цієї гри настроїли проти себе громадську думку. Для того, щоб цей вид спорту не перестав існувати, потрібні були зміни. По-перше з’явилися боксерські рукавиці, які були зроблені достатньо зручними. Маркіз Куїнсберр зміг ввести нові, більш м’якіші правила, які дозволили боксу повернути його колишню популярність. Практично усі ці правила діють і на сьогоднішній день.