Попередні роботи перед нанесенням штукатурки

Нанесення грунтовки

Нанесення грунтовкиПідготовка поверхні бетона або цегляної поверхні для подальшого проведення всіх потрібних штукатурних робіт не обмежиться розрівнюванням, очищенням від жиру, монтажем маяків і марок. Треба враховувати ще декілька дуже важливих факторів, що впливають на результат. Отже, в даній публікації ми розповімо вам про нанесення грунтовки, а також про штукатурні сітки.

Нанесення грунтовки.

До того як приступити до обробки поверхонь штукатуркою, потрібно обробляти їх спеціалізованими засобами – грунтовками. Оброблення грунтовкою проводиться для усунення напилення і, відповідно, для забезпечення найкращої адгезії шару штукатурки з підложкою. До того ж, якісна грунтовка також посприяє рівномірному розподілу шару штукатурки по поверхні і знижує небезпеку виникнення грибка.

Відмовляючись від застосування грунтуючої мікстури, ви ризикуєте отримати на виході низькоякісне покриття штукатурки. Після цього на штукатурці, яка наносилась на непрогрунтовану основу, можуть з’явитися плями, розводи, і всілякі деформаційні ефекти. Наприклад, тріщини.

Грунтовку наносять, типово, на основу в 1-2 шари за допомогою малярної кисті або малярного валика. Сильно вбираючі воду либонь сипучі поверхні (пінобетон, газосилікат) потрібно покривати рядом пластів грунтуючої рідини для підвищення адгезії зі штукатуркою.

P.S. Одной из популярных строительных услуг является остекление балконов – на сайте rks.dn.ua можете заказать комплексные работы по облагораживанию как балконов так и лоджий в Донецке.