Як налагодити своє життя

життя

Як налагодити своє життя? Якщо ми не виробимо позитивних навичок, і не подбаємо про якість нашого життя – годі розраховувати на те, що все зміниться само собою. Багато людей із завзятістю маніяка повторюють — “що я можу”, “так вийшло”, “я знаю, що це мені шкодить, але”, “це їх вина”, перекладаючи на якийсь рок або інших людей відповідальність за власні помилки і вибір.

Як змінити життя

Життя кожного з нас має унікальний сценарій. У ньому буде багато подій, на які ми не можемо вплинути, але більшість з них – це результат наших власних рішень (часто автоматичних, безглуздих).

Ми будуємо наше життя, і ми повинні мати уявлення про те, яким ми хочемо його бачити. Крок за кроком додавайте нижченаведені зміни, щоб забезпечити собі краще майбутнє і більше комфорту.

Якщо ж ви бажаєте кардинально змінити своє життя, більш глибоко розібравшись у собі, та зрозуміти що саме ви робите не так, то зверніть увагу на сайт krainau.com, та серію статей під назвою 10 кроків, щоб змінити своє життя.

Ну, а зараз наші 10 кроків.

1. Я не смітник!

Зверніть увагу на те, що ви їсте і як ви їсте. Їжа існує для того, щоб давати нам сили і енергію діяти, допомагати, підтримувати організм у належній формі, фізичній та психічній. Звичайно, візуальний аспект і смаковий також має велике значення, і про нього варто подбати. Не кидайтеся на порожні калорії — це марна трата грошей, здоров’я, і депресія викликана підвищенням позначки на вагах.

2. Знищуємо чорні думки!

Буває, ми хвилюємося про те, на що ми не маємо жодного впливу або переживаємо про речі, які не мають відбутися, або не мають до нас ніякого відношення. Наш організм перебуває в стані постійної напруги, з’являються проблеми зі здоров’ям, вибухи злості, а життя починає здаватися, нескінченним потоком скорбот.

Уявіть собі, що кожна така чорна думка літає в голові. Чим їх більше, тим важче бачити позитивні моменти в житті. Ви не можете це собі дозволити, якщо хочете покращувати своє життя. “Стріляти” по кожній з чорних думок, коли вони тільки захочуть з’явитися – думайте оптимістично, і боріться за збереження доброї думки.

3. Я можу і хочу ділитися!

Можливо, ми про це забули, але і допомога іншим може викликати в нас дивовижні сплески радості і зробити нас кращими. Як змінити своє життя? Допомагайте в міру іншим людям.

4. Я для себе найдобріший!

Коли ви востаннє думали про себе щось хороше? Чимможе частіше намагалися звинувачувати себе і дорікати? Не руйнуйте себе, підриваючи своє відчуття цінності. Розглядіть в собі хороші сторони, цінуйте свої зусилля, навіть якщо трапляються невдачі. Аналіз події потрібен не для того, щоб розбудити в собі почуття провини, і закріпити за собою звання невдахи чи ідіота. Будьте добрішими до себе.

5. Звичка не вирок.

Наш стиль життя будується часто на різних звичках, не обов’язково хороших. Варто поглянути на них, і виключити ті, які негативно на нас впливають. Як змінити своє життя — візьміть листок і ручку, і прямо зараз запишіть 10 звичок, які варто виключити зі свого життя.

6. Уміння вислухати.

Це дуже непроста справа, можна навіть сказати – мистецтво. Справа в тому, що часто ми самі вважаємо за краще говорити, ніж витрачати час і увагу на слухання і розуміння іншої людини. Буває, що ми обурені, або викладаємо комусь свою думку, ділимося сотнею хороших порад, а потім починаємо монолог про свої проблеми або хвалимось досягненнями. Якщо ми хочемо мати добрі стосунки в родині, з близькими нам людьми, то варто вчитися терпінню та вмінню не просто слухати, а й чути.

7. Тренуємо дихання.

Здавалося б, кожен з нас знає, як правильно дихати, тому що він робить це з моменту появи на світ. Немає нічого більш далекого від істини! Вчіться правильно дихати, використовуючи повністю резерв своїх легенів. Правильне дихання допоможе нам отримувати більше кисню, а завдяки цьому посилиться робота мозку, як і всього організму.

8. Я вмію говорити ні і висловлювати свою власну думку!

 Ви хотіли сказати НІ, але не зважилися. Чому? Подумайте, чому так часто це “НІ” виривається з таким опором або взагалі не проходить через горло? Адже все в нас висловлює незгоду але ми чинимо всупереч собі. Як змінити своє життя — над цим варто попрацювати, щоб мати можливість жити у злагоді з самим собою.

9. Не розбираючи дороги.

Ви знаєте свої пріоритети, цілі? Чого хочете від життя, яким би ви хотіли, щоб було ваше майбутнє? Не маючи усвідомлення всього цього, дуже легко прокинутися через роки, і прозріти — „Де я? Це не мало так бути”. Сенс життя – у кого є час думати про це? Якщо цього часу у вас не було до цих пір, тепер варто його знайти. Можна також переглянути своє ставлення до роботи — навіщо ми працюємо?

10. Ламаємо свій страх

Страх паралізує багато з наших рішень, стає на шляху до шансів і можливостей, які ставить перед нами життя. Намагайтеся перед кожним вибором подумати, і переконатися, що вами керує лише безпідставний страх.

Як змінити своє життя ми вам підказали, змінюйтесь самі і життя зміниться!