Де бувають найсильніші вітри?

найсильніші вітри

найсильніші вітриНа островах, які розташовані у тропічному поясі, дуже часто бувають буревії. Швидкість вітру може досягати навіть до 400 кілометрів на годину. Під час таких циклонів може випасти велика кількість опадів – більш ніж 1 м за добу. Циклони або тайфуни дуже часто виникають на Антильських островах, на острові Мадагаскар, у Мексиці та західній Каліфорнії. Такі тайфуни руйнують практично все на своєму шляху. Наприклад, у вересні 1934 році в Японії пройшов Тайфун, який зміг зруйнувати більш ніж 700 тисяч будівель, 2 тисячі мостів та вивів з ладу близько 10 тисяч суден.

Найсильніші вітри були виявлені у Антарктиді, на мисі Денисом. Середньорічна швидкість цих вітрів складає близько 20 метрів на секунду. На цьому мисі зазвичай 340 днів на рік є штормовими.

Зі східних схилів Скелястих гір у Канаді дуже часто віє теплий вітер, який називають «чинук». Іноді він може за кілька хвилин підвищити температуру повітря більш ніж на 30 градусів за Цельсієм. Через швидке підвищення температури може бути викликане випаровування снігу висотою у 30 сантиметрів, але без утворення води. А влітку такі вітри можуть призвести до прискореного дозрівання плодів.

P.S. Московский тренинг взаимоотношений может изменить жизнь к лучшему, наши тренинги и семинары проводимые в центр проводятся индивидуально и помогают решить проблемы.