Найкращі друзі

Найкращі друзі

Найкращі друзіОдвічним питанням для мене є справжні друзі. Мені здається, що друзів не вибирають, бо у кожного в житті справжній друг може з ‘ витися несподівано. А може й все життя с тобою спілкуватися, але у ньому справжнього друга ти не бачиш, а просто покладаєшься на те, що ви дружили все життя і тільки.

У мене була одна подруга з якою я дружила з самого дитинства. Дарували подарунки одна одній на кожні свята, я їй розказувала всі свої секрети і взагалі цілком довіряла їй. Але це було дитинство, коли я уже виросла, мені вона починала набридати, ми все частіше почали сваритися. Я просто уже всього цього не могла витримати.

Я почала шукати собі нових друзів, нових подруг. Але все було марно. Всі вони були фальшивими. Вони просто були не такими, не справжніми. У них я не бачила справжньої дружби. І все більше почала розуміти, як для мене була дорога подруга дитинства. Вона про мене знала все, і тому найбільше довіряти могла тільки їй. Але нажаль дружбу повернути було неможливо, як я не старалася.

Отже, перед тим, як щось робити треба ретельно все обдумати, чи справді воно тобі треба, бо один твій необдуманий крок може зламати все життя, або як у моєму випадку лишишся без найкращого друга.