Найдорожчі мотоцикли

Ecosse - SPIRIT model ES1

Ecosse - SPIRIT model ES1Мотоцикли змушують нас мріяти. Всі вони відрізняються формою, кольором, звуком, який видають. У деяких випадках ці механізми можна назвати дійсними витворами мистецтва, а дизайнера, який працював над формою – художником.

Одним з таких шедеврів по праву вважається витвір компанії Ecosse – SPIRIT model ES1, який був представлений на виставці в Лондоні 31 січня 2009. Над творінням працювали Дік Гловер і Енді Лі-Флемінг – інженери Формули 1. У 2010 році було випущено всього 10 таких мотоциклів, які збиралися вручну. Потужність двигуна цієї «іграшки» становить 200 кінських сил, максимальна швидкість – 370 км / год. На світовому ринку SPIRIT model ES1 можна придбати за $ 200 000.

ECOSSE Moto Works, як і всі шедеври компанії Ecosse, збирається вручну. Досвідчені інженери приділяють увагу кожному гвинтику. Кожен з мотоциклів отримує свою ексклюзивну гравіювання. 207-сильний Moto Works вийшов у світ в 10 екземплярах, ціна кожного з них $ 273 200.

Що таке томагавк? Ні, томагавк – це не метальна зброя північноамериканських індіанців, і не сокира для рукопашного бою, Tomahawk – це черговий витвір мистецтва провідного виробника мотоциклів ручної збірки – компанії Eccose. Dodge Tomahawk, що має в своєму запасі 500 коней, набирає швидкість в 100 км / год за 2,5 секунди. Орієнтовна ціна цієї дикої механічної скульптури – $ 550 тисяч за штуку

Головний герой фільму «Крутний момент» їздить на дуже швидкому мотоциклі, звук мотора якого, нагадує зліт винищувача. Мало хто знає, але це реальний апарат – MTT Turbine Superbike. Американська компанія MTT виробляє всього 5 таких мотоциклів на рік. Так, на ньому, дійсно, встановлена авіаційна турбіна, але вона виводить потужність на вал. Газотурбінний двигун Allison 250, потужністю 320 к.с, розвиває колосальну швидкість – 370 км / год. Що б придбати цей мотоцикл, покупцеві доведеться віддати за нього близько $ 200 000.

Італійська компанія NCR представила світу своє нове творіння – Macchia Nera Concept Bike. Над дизайном цього шедевра працював відомий італійський художник – Aldo Drudi. Якщо перекласти з італійської, то сама назва «Macchia Nera» звучить як «Чорна пляма», чому маркетологи вирішили охрестити свій твір саме так, невідомо. Потужність мотоцикла – 190 конячок, вага – 135 кілограм, ціна – 200 000 американських доларів. Ціни просто нереальні, звичайний кредит на авто порівняно з цими дорогоцінними іграшками виглядає м’яко кажучи несолідно.

MV-Augusta F4CC – надпотужний італійський субербайк, випущений в 2007 році обмеженим тиражем в 100 екземплярах. Вперше він був представлений, в цьому ж 2007 році, на найбільшій у світі виставці Millionaire Fair. Більше 90% деталей цього мотоцикла виготовлено індивідуально. 200-сильний MV-Augusta F4CC зараз можна придбати за $ 150 000.