Найбільший аеропорт у світі

Найбільший аеропорт

Найбільший аеропортПлоща найбільшого аеропорту у світі складає 225 квадратних кілометрів. Він знаходиться у Саудівській Аравії і названий в честь короля Халеда. Та не зважаючи на розміри цього аеропорту, інтенсивність польотів літаків не дуже велика. За цими критеріями аеропорт Халеда не ввійшов в першу сотню аеропортів.

Найбільша середньорічна кількість злетів та посадок літаків нараховується у чиказькому аеропорту, який має назву «О’хейра». Згідно даних на 2002 рік, середня кількість злетів та посадок у цьому аеропорту склала біля 924 тисяч. Було обслуговано більш ніж 66 мільйонів пасажирів.

Лідером серед кількості обслугованих пасажирів є американський аеропорт «Хартсфілд», який знаходиться в Атланті. На 2002 рік загальна кількість обслугованих пасажирів склала більш ніж 76 мільйонів людей.

P.S. Cовсем скоро наступает жаркое лето и без кондиционера в офисе не выдержать, поэтому установка кондиционеров цена на которые сейчас не так высока должна стать вашей первоочередной задачей в ближайшее время.