Найбільша і найшвидша у світі риба

Найбільша риба

Найбільша рибаКожний рибалка мріє про гарний улов. Проте не зажди на їх гачок трапляється дійсно велика риба. Але є у світі дійсно величезні представники рибного світу. Так найбільшою відомою рибою на сьогоднішній день є китова акула. У довжину цей монстр досягає біля 20 метрів. Ніхто ніколи не зважував таких велетнів. А от китову акулу з довжиною у 12 метрів зважували. Виявилося, що цей монстр важить цілих 14 тон.

Проте не зважаючи на розміри, китова акула мирна істота. Харчується вона виключно планктоном і не нападає ні на кого.

Найшвидша у світі риба

Якщо колись у підводному царстві проведуть перегони, то особисто я б ставив на рибу-меч. Ця немаленька рибка виростає до 6 метрів завдовжки і може важити до півтони. Але справжнім чемпіоном ця риба може стати у швидкості плавання. Вона здатна розганятися до максимальної швидкості у 130 км/год. Причому передня щелепа виступає вперед утворюючи гострий меч.

Ця риба навіть здатна нападати на судна. Так під час Другої Світової війни англійський танкер під назвою «Барбара» зазнав атаки однієї такої рибки. П’ятиметрова риба-меч змогла проткнути корпус танкеру, вивільнитися і нанести другий удар.

P.S. Хотите знать что нового происходит в Баку – заходите на сайт news.day.az где представлены последние новости культуры Азербайджана а также другие тематически и актуальные новости для ознакомления.