Як начистити взуття до блиску?

Якщо вам потрібно мати гарний вигляд, то передусім слід звертати увагу на стан взуття. Начищені до блиску черевики одразу ж справлять на співрозмовника гарне враження.

На сьогодні існує декілька способів, котрі допоможуть блищати будь-якому взуттю. Давайте конкретніше зупинимося на кожному. Ця інформація допоможе вам обрати для себе найзручніший.

По-перше, досягти блиску черевиків можна завдяки звичайній поліровці. Для цього вам треба придбати у спеціалізованому магазині засіб для поліровки взуття та щітку, а також знайти м’яку тканину. Значною популярністю користується купить обувь в Киеве, Украине, котре вироблене зі шкіри, тому краще придбати крем як спеціальний засіб для поліровки. Найкращим буде такий, котрий матиме максимально ідентичний колір вашій парі черевиків. Додатково можна придбати віск, що має можливість не лише надавати блиск, а й може зробити взуття стійкішим до вологи.

Тепер переходимо безпосередньо до поліровки. Спершу необхідно ретельно вимити взуття та дати йому повністю висохнути. Потім беремо крем на щітку чи тканину та втираємо його. Під час цього процесу робимо рухи по колу та приділяємо увагу тим місцям, котрі виглядають більш зношеними. Після нанесення крему чекаємо 15-20 хвилин, щоб він підсох, та залишки прибираємо спеціальною щіткою. Бажано, щоб вона була зроблена з кінського волосся. Після цього беремо м’яку тканинку і починаємо безпосередньо процес поліровки взуття.

По-друге, досягти блиску можна за допомогою звичайної води. Для цього спочатку необхідно виконати все як і під час першого методу, зокрема вимити черевики та нанести крем на 15-20 хвилин. А потім ви маєте взяти тканину, намочити її у воді (можна використовувати і спирт) та рухами по колу здійснити власне поліровку кремом.

Не лякайтесь, що блиск з’явиться не одразу. Виконайте цю процедуру нанесення крему вологою ганчіркою двічі, і за декілька хвилин ви помітите результат.

Третій метод називають вогняним блиском. Чому? Зараз дізнаємось.

Для нього нам знадобиться ще й запальничка. Спочатку, як і в попередніх методах, ми маємо вимити та висушити взуття. Потім за допомогою декількох крапель спирту на кожний черевик слід позбутись залишків старого крему. Ну і переходимо до найцікавішого: беремо банку з кремом для взуття, перевертаємо її і підігріваємо запальничкою. Потім швиденько відкриваємо та завдяки ганчірці гарячий крем коловими рухами наносимо на взуття. Продовжуємо це робити, доки не побачимо очікуваного результату, але пам’ятаємо, що слід наносити лише один шар крему і рівномірно. Після всього можна підігріти черевики феном чи запальничкою, щоб крем трохи розтав, та знову почекати 15-20 хвилин до його повного висихання. Це зробить взуття яскраво блискучим.

Слід зазначити, що який би ви метод для поліровки взуття не обрали, краще крем наносити тонким шаром і зробити це декілька разів, так ефект буде набагато кращий, ніж коли ви нанесете лише один товстий шар.

Джерело: 2017god.org