Набирається команда учасників на візит до Снятина на Івано-Франківщині

snyatyn
Твоя країна снятин

26–28 серпня 2016 року пройде візит до Снятина (Івано-Франківська область) за проектом «Твоя країна». Це подорож на кілька днів, під час якої учасники за насиченою програмою зможуть побачити місто, вилізти на ратушу (друга за висотою в Україні), відвідати музеї відомих письменників, митців (В. Стефаника, М. Черемшини, В. Касіяна). Організатори «Твоєї країни» підготували цікаву освітню лекцію, похід у яблуневий сад, ігри на командотворення та невеликі сюрпризи учасникам.

Участь у проекті безплатна.

Організатори забезпечать учасників:

житлом на три дні;

харчуванням (сніданки й вечері);

знижками на походи у музеї.

Для участі в проекті необхідно заповнити анкету bit.ly/tvoja_krajina_anketa. Дедлайн заповнення 14 серпня.

Також є можливість зареєструватися й на візит до інших міст (вибір в анкеті).

Детальніше про проект на сторінці http://vk.com/tvoja_krajina.

«Твоя країна» —

snyatyn
Снятин вечірній

 вже фактично суспільний рух, що включає не тільки кількаденні поїздки у різні міста, а й подальшу комунікацію учасників, заохочення їх та залучення до участі й навіть організації подібних або інших цікавих проектів та заходів. Якщо зовсім просто, «Твоя країна» — це подорожі з обов’язковою перспективою розвитку особистості.

Учасниками проекту є українська молодь, зацікавлена в отриманні нових знань та корисного досвіду, розширенні свого світогляду та кола знайомих. Центральні цінності проекту описуються словами «довіра», «всеукраїнськість» та «любов». Головні завдання проекту – сприяння розвитку в молоді лідерських навичок, стимулювання робити щось значуще й суспільно корисне.