«На сосиски»

Скоро вихідні, а ти не знаєш чим зайнятись? Є звичайно варіанти, можна влаштувати тур нічними клубами міста, попойку з друзями, сонний вік-енд, перегляд всіх серій «Зоряних війн». Натомість є ще один цікавий варіант. «На сосиски», так зветься одне з можливих часопроведень.

Що для цього потрібно? Не дуже багато, але все ж таки певний набір потрібно мати. Для початку потрібен більш-менш справний велосипед. Його можна купити, його вже можна мати десь в гаражі, сараї, в баби в селі. І не варто заморочуватись, скільки передач або скільки амортизаторів на цьому велосипеді, головне це мета, а велосипед це лише засіб.

Наступний необхідний атрибут «Сосисок», є такі самі друзяки з двоколісними агрегатами. Далі при наближенні неділі, домовляєтесь з ними що в неділю, кров з носа, всім бути о 10:00 біля якогось супермаркету. Зрозуміло, що когось одного прийдеться чекати до 10:40.

Отже є шановний запізнілий, всі скидаються по 20 грн. в «касу», і хтось йде на закупи. Беруться будь-які сосиски, раджу мисливські, кетчуп, лаваш, можна ще якогось помідорогірка прихопити, попити, кому що, але багато пива не варто брати, бо важкувато буде потім. Все гарно пакується в рюкзаки. І…

І їдеться в місце заплановане на тижні перед покатулькою. Як я вже казав для початку ідеально до 10 км в один бік. Якщо цей маршрут буде включати в себе ще й оглядово-краєзнавчу  програму, то це взагалі шик.

Отже з цим всім ви висуваєтесь на маршрут. Через годину-півтори ви попадаєте на заплановане місце, очевидно що по дорозі ви намотаєте лишніх два кілометри, оскільки немає таких людей, які не зустрічались з дядьком блудом.

Прийшло діло розпалювати багаття, і тут ви розумієте як би не курящий друг Вовка, то ви б і не мали чим розпалити вогник. Це вже наступного разу сірники будуть першим що буде у вас в рюкзаку на таку неділю.

Далі думаю пояснювати не потрібно, тут вже в кого як в компанії. Буде весело.

Ну і фотоапарати, не забуваємо фотоапарати. Адже як чудово буде побачити фоти, того як курящий друг Вовка, пробив колесо, а про латки і клей ніхто навіть і не подумав, то вже всі мусіли йти пішки, а потім ще й дощ почався, всіх намочило, добре хоч фотіки поховали в кульки.

А наступної неділі захочеться повторити. Але вже з сірниками і латками, і заїдете ви вже не на 10 км а на 20, і так неділя за неділею, і ви вже стримаєте шампур з мисливською ковбаскою, на карпатському хребті, крізь який проходить найвисокогірніший тунель України, або у лісах Польщі, або на просторах Криму. І на відстані не 20 км від дому а 220, 520, 1020. І і головне, що дві складові лишаться не змінними, або будуть примножуватись, це задоволення, та друзі.

Катайтесь….

 • Написано по гарячих слідах? :)

 • Ну це мабуть більше комбіновані спогади з багатьох виїздів на сосиски

 • Так просто все, я ніколи не задумувався що можно просто виїхати на велосипеді на сосиси. Поповню свій список речей які необхідно виконати)

 • Taras

  Мені стаття сподобалась. Так легко написано та цікаво читається. Хочеться самому “на сосиски” махнути якось

 • Я радий що комусь захтілось, для цього і писав :)

 • Dyak, будеш вести просвітницьку діяльність :)

 • Спробую :)

 • Igor

  Відпочинок – це завжди добре і весело. Особливо якщо збирається гарна компанія. Ну от розвесниться тай можна їхати на шашлики, сосиски і так далі. Дуже люблю цееее

 • Катерина

  В більшості, на жаль, подібні “вилазки” асоціюються з пік-ніком, головною складовою якого є алкоголь. І від того сумно. А от на роверах – це клас!! Ще й по таких мальовничих місцях, про які пише шановний автор. Ех, щось весна заборилася… Швидше б прийшло тепло і можна було б дійсно гайнути кудись угори або до найближчого лісу…

 • Власне прикол тут такий, що навіть випивши на такому пікніку літр пива, і потім трохи крутячи педалі розумієш що пиво було лишнім, і наступного разу захочеться не пиво а сочок :)

 • Катерина

  Так! Я розумію) Тому й пишу, що на роверах – це клас)
  Або в похід, на своїх двох, там теж особливо не допива :)

 • Дяку, давай ще статейку про відпочинок на велосипедах!)

 • Скоро… Я від недавна молодий татусь, то часу троха бракне ))

 • Тарас

  Dyak, вітаю !!!
  Гарна стаття, побільше б статей про подорожі на велосипедах… Особисто в мене є непоборне бажання поїхати кудись, кілометрів на 200-300 подалі, або на якийсь фестиваль =) погудіти =)

 • Дякую, бачу я шось затягнув з наступною статею, постараюсь виправитись до кінця тиждня