Мистецтво володіти часом!

Є  така проблема у наших людей – відкладати всі справи до останньої хвилини і як наслідок цього, нам ніколи не вистачає часу на те,  щоби вчасно виконати всі свої плани до кінця. Особливо це стосується студентів, адже під кінець навчального семестру звідки не візьмись появляються курсові, реферати, іспити, котрі увесь навчальний період муляли нам очі, а ось взятись до них ніяк рука не доходила . І починається: бібліотеки,біганини до  викладачів, безсонні ночі за комп’ютером. А  вже через декілька днів почуваєш себе неначе вичавлений лимон і вже ніякого бажання немає ні на подальше навчання, ні на майбутній відпочинок.  Але цих проблем запросто можна уникнути, якщо вміти планувати свій робочий час. У такому випадку варто ознайомитись із тайм –  менеджментом – наукою про те, як гармонійно розпоряджатися своїм часом.  Основою тайм – менеджменту є планування та організація свого часу так, щоби це приносило максимальний результат вашій діяльності.  Для реалізації своїх планів пропоную декілька порад, котрі отримала під час тренінгу  від професійного тренера із тайм – менеджменту:

1.      Заведіть щоденник або записник, щоби хоча б уривчасто занотовувати свої плани і думки.
2.      Визначте важливі цілі. Цілі повинні бути справді цікавими, конкретними і не позахмарними. Годі мріяти про «Феррарі», якщо ви живете на одну стипендію. Спочатку націльтесь, приміром, на вітчизняну «Ладу».
3.      Складіть перелік поточних завдань.
4.      Візьміться за неприємні справи. Під час навчання виникає ціла гора робіт, котрі необхідно зробити, тому не відкладайте їх на кінець, а хоча б щодня, але по трішки виконуйте їх.
5.      Позбудьтесь поглиначів часу.  Такі речі як Інтернет, улюблений телесеріал чи нова комп’ютерна гра більш приємні чим робота над курсовою. Але під час роботи не варто спокушати себе таким речами. Краще заохочуйте себе ним, за кожний пункт виконаного завдання.

Що ж, бажаю вам успіху у мистецтві володіння часом і пам’ятайте, 20% всіх справ дають 80% всіх результатів.

Компания ГРАНД-ПРЕСТИЖ один из лидеров российского рынка по оптовой поставке замороженных овощей и фруктов. Замороженная фасоль а также овощные смеси, грибы, ягоды, овощи и фрукты. Оперативная доставка без выходных за 4 часа.
 • Sergey Osipenko

  Ну називати набір загальновідомих навичок та корисних звичок наукою я б не став. Бо так ранкове вмивання стане науковим дослідженням, а сніданок важливим випробуванням теорії білкового обміну )))

  Взагалі, сдається у кожного в житті обов’язково трапляється напад зацікавленості до тайм-, таск- та самоменеджменту. З часом людина виліковується ), але залишаються звички корисні i зручні саме для неї.
  Як приклад http://kapitalit.com/page/spisok-zadach-prostota-spaset-mir/

 • Ігор

  Я б залюбки виконав всі пунктики, що вказані вище, але починаючи з першого ж вже не можу виконувати, бо той записничок який мені сподобався коштував аж 120 гривень! А на якийсь органайзер мені таких коштів шкода. Потім потрібно відмовитись від зомбоящика та Вконтакті, це мені також не під силу. То ж доведеться без тайм-менеджмента. Але все ж дякую за поради, може колись та й знадобляться)

 • Тарас Семенюк

  А може це відмовки про дорогий записничок?)

 • Ігор

  та нє, правда жалко сто двадцать гривень, тобто четверту частину моєї стипендії, на той класний записничок) Хоча я майже таий бачив за сімдесят, але трошки інакший, проте той за сто двадцять мені подобається більше.
  А якщо чесно, то тайм-менеджмент не для мене. От ви слідуєте подарам тайм-менеджменту?

 • Тетяна Черниш

  особисто я стараюсь використовувати ці поради у повсякденому житті…якщо чесно виходить непогано, дивлячись на те що зараз у мене починаєть доволі складний навчальнйи семестр маю надію, що вдале розпорядження своїм робочим часом мені допоможе. А щодо записників, то я використовую простий записничок за 5 гривень , і повірте цього цілком достаньо. Потрібне лише почати…