Мистецький футбол

 У Полтаві відбувся Мистецький футбол. 20 червня на футбольному полі ПНПУ імені В.Г. Короленка у дружній грі зійшлися поети та музиканти. Захоплені атмосферою Чемпіонату світу з футболу у Бразилії полтавські митці зіграли свій матч.

«Метою заходу, – розповідає один із організаторів Андрій Коновалов, член НМО «Magnum Opus», – було показати, що поети та музиканти не лише талановиті та милі, а ще й розвинуті фізично і можуть довести це на футбольному полі».

Не порушуючи футбольних традицій, перед початком матчу гравці та глядачі, поклавши руку на серце, виконали гімн України. Збірна поетів «Богема» на чолі з Андрієм Коноваловим та збірна музикантів «Брейкдаун» під капітанством Артура Трояна показали чудову гру, та щирість емоцій на полі. З рахунком 11:0 поети блискавично перемогли, проте це аж ніяк не вплинуло на загальну атмосферу дружби та творчості.

Підтримувати ж позитивний настрій допомагали більш ніж 50 глядачів, які однаково вболівали за обидві команди. Адже головною метою матчу стала не перемога, а популяризація здорового способу життя та, безперечно, мистецтва.

У перерві між таймами авторські вірші глядачам дарували Андрій Коновалов, Містер Коржик, Ірина Мисник, Семен Хуанович Дакота та Юлія Клименко. Музикальний супровід забезпечили Орест Патлякевич (гурт «Космос буде наш»), Артем Міняйло (гурт «Melange») та Костянтин Калюжний.

Подібний захід у Полтаві відбувся вперше. Ось так цікаво та корисно талановита молодь нашого міста пропонує проводити літні вечори.