Як вибрати м’яку іграшку дитині?

м'яка іграшка дитині

м'яка іграшка дитиніЯку м’яку іграшку купити? Все залежить від переваг вашої дитини. Запитайте, хто йому більше подобаються: коти, собачки, або, наприклад, ведмедики. Популярні серед дітей і герої мультфільмів. Бажано, щоб персонаж був позитивним. Втім, деякі антигерои, наприклад, Віном, супротивник Людини-павука, теж мають свій шарм, подобаються багатьом дітям і часто стають постійними учасниками дитячих ігор.

Перевіряємо ворс. Оглядаючи іграшку, злегка посмикайте ворс. Якщо волокна легко відділяються, то після спілкування з малюком плюшевий друг незабаром стане лисим. У свою чергу і дитина ризикує наїстися ворсу. З цієї причини не варто купувати для найменших “довгошерсті” іграшки.

Колір і фарба. Щоб перевірити міцність забарвлення, досить злегка потерти іграшку пальцем. Якщо на шкірі залишається фарба – не беріть. Поганою ознакою є і занадто яскравий колір, що “світиться”. Найчастіше подібні фарби є отруйними. До речі, не варто купувати звіряток, забарвлених в неприродні кольори, оскільки потім вам буде важко довести дитині, що живий  їжачок насправді не синій,  а слоник не рожевий.

Дрібні деталі. Іграшки з дрібними елементами можна купувати тільки дітям не молодше трьох років. Інакше, увесь дрібний декор, включаючи очки-намистинки, може бути відірваний і з’їдений.

Що усередині? Краще всього тримають форму штучний пух або синтетичне хутро. Іграшки, набиті синтепоном теж хороші. Часто можна зустріти вироби, наповнені пластиковими гранулами. Такий наповнювач дозволяє іграшці довго залишатися теплою, тобто в розумінні дитини, живий.

Чим пахне? Тут все просто – іграшка однозначно повинна мати приємний запах. Оглядаємо шви. У якісної іграшки не можуть стирчати нитки, а гострі деталі каркаса не повинні промацуватися.

Як виглядає іграшка? Найважливіше – вираз “обличчя” іграшки. Агресивна або сумовита мордочка напевно псуватиме настрій малюкові. Те ж саме торкається іграшок з криво приробленими очима або ротом. Було б наївно думати, що діти не помічають таких речей. Запитайте себе, а ВИ б захотіли мати поряд такого плюшевого друга?

Вимагаємо сертифікат. Якщо сертифікату немає, або ви чуєте побите “я продавець, усі сертифікати  у хазяїна”, краще не ризикувати, купуючи кота в мішку. Заразом подивіться і на ярличок, щоб упізнати вікові обмеження, країну-виробника і способи догляду за цією іграшкою. А у деяких “м’яких друзів” є і термін придатності, що також варто мати на увазі.

На відміну від нас, дорослих, для дитини м’яка іграшка не елемент прикраси інтер’єру, а справжнісінький друг, помічник і повноправний член сім’ї. Саме тому багато дітей сприймають відправку віджилого свій вік ведмедика на смітник з жахом. Тому, вибираючи м’яку іграшку для вашого малюка, не соромтеся чіплятися до дрібниць. Оскільки саме від нікчемних, здавалося б, деталей, залежить, чи стане нова іграшка вірним і безпечним другом для вашої дитини.

P.S. Вообще у каждой игрушки имеется своя определенная роль – с одними дети играются во дворе, с другими засыпают. Вы можете посетить магазин говорящих хомяков дабы купить одну из самых веселых и смешных игрушек, которую только можно представить.