Опис фільму “Ми Міллери”

Ми Міллери

Ми МіллериЗгадуємо пару комедій, що нещодавно вийшли, наприклад, “21 і більше” і ставє зрозуміло, що комедій виходить багато, а їх якість з кожним разом все гірше і гірше. Роусон Маршалл Тербер зміг розбавити цю традицію знявши свій новий фільм, що іменується як “Ми Міллери”.

Гумор, захоплюючий сюжет, чудова гра акторів, якісна зйомка не дає, сумувати при перегляді фільму ні секунди. З кожною хвилиною ваша посмішка буде все ширше і ширше, а настрій все краще і краще. Якщо говорити про сюжет, то Роусон Маршалл розповідає незвичайну історію звичайного торговця наркотиками, напевно безглуздо, але все таки.

Головний герой – торговець наркотиків, який має професійні відношення з людьми зі схожим способом життя, як правило – це домогосподарки, працівники кафе і ресторанів. Головний герой – принципова людина і колись не продавав наркотики дітям і у всьому винна його любов до дітей. Але в один не сильно прекрасний вечір наш головний герої намагається допомогти дітям і захистити їх від хуліганів, що у результаті привело його до розорення і боргів! Його пограбували ці ж хулігани!

Через безвихідну ситуацію головний герой наважується на пригоду – перевести декілька кубометрів наркотиків через кордон. Завдання, як здавалося б нездійсненне але головного героя осінила думка і він зрозумів, щоб викликати менше підозру у поліції – треба створити імітацію люблячої сім’ї, яка їде у відпустку на власному будинку на колесах. Подивитись у кино