Музика і щирі серця рятують життя

На жаль, здоров’я багатьох людей не може бути ідеальним. Сьогодні у світі багато хто хворіє на тяжкі хвороби та потребує дорогокоштуючого лікування. А ціни на останнє досягають космічних розмірів.

Тому всі ми бачимо купу об’яв на всіх ресурсах ЗМІ, закликаючих про допомогу. Хтось відгукується на них і намагається зробити все, щоб вберегти життя людини,хоч вона і незнайома, а хтось ігнорує. Таке становище нашого менталітету лише вводить у сум.

6 жовтня нам випадково випала можливість побувати на благодійному рок-концерті в підтримку Єгора Нізяєва. Захід було організовано молодіжною організацією “Експеримент”.

В ньому приймали участь молоді рок-гурти з Дніпропетровська та Дніпродзержинська:Павло Коробков, УТ-1, Культ  Неба, Джероніма та HELLA GOOD.

Молоддю було виконано багато  чудових пісень з глибоким  злободенним змістом та музикою, що западала у глибоко у душу.

Хоч зараз побутує думка,що рокери ні на що не здатні, крім  просто бринькання  на купі гетар, та кричання в мікрофон з маханням довгим волоссям… Ні, це далеко не так! Рок-музика – не тільки вище написане, але і своєрідне філософське бачення світу, протест проти неправоти, заклик до благих дій. За допомогою неї об’єднуються тисячі людей у всіх куточках Землі.

Учасники цього концерту це довели. Вони змогли зібрати навколо сцени  у парку ім. Глоби хоч і не досить велику,проте пристойну кількість охочих,що не залишилися байдужими і вклали певну суму для порятунку хлопця.

    

На сцені висіли плакати з реквізитами для перерахування грошей, та поруч знаходилися  люди зі спеціальними боксами для пожертв.

  

У перерві між виступами  гуртів на сцену вийшли батьки Єгора,розповіли про його складне становище, та подякували всім,хто прийшов допомогти:

“ В 6 років він отримав діагноз – рак нирки. Йому провели променеву терапію та 23 курси хімічної. Але вилікувавши одне – отримали-інше. Після проведеного лікування стало погано з легенями та виникло серцеве нездужання. Хоч проводилось лікування у кардіолога, самопочуття не ставало кращим.  І тому єдиний вихід для одужання- трансплантація комплексу серце-легені. Такі операції в Україні не проводяться. Нас готові прийняти  в Центрі Серця (м.Берлін), але кошти не дозволяють. Вартість- 500 000 євро.”

Будь-хто з нас може опинитися на місці Єгора. І дорослий, і малий… За 29 років свого життя він пережив масу мук. Допоможемо йому одужати разом:


Проходити і не помічати проблем інших- не дасть змоги їх оминути. Життя не передбачуване. Допоможи – допоможуть і тобі.

Текст: Вікторія Соколенко

Фото:Наталя Крицкова

Студентка факультету журналістики. Люблю писати статті на різні теми. Займаюся професійно бальними танцями з 4 років. Захоплююся рок-музикою та літературою. Зі мною можна зв'язатися: vika_bdva@inbox.ru Заходьте і читайте мене у twitter: https://twitter.com/vesna_v_vesne
 • Eliss

  Гарний матеріал) Дещо багато русизмів.
  Обяв – оголошень
  за допомогю неї – за її допомогою

 • Йож

  “Таке становище нашого менталітету лише вводить у сум”…
  а кого це шановна автор під “нашого” підписав, я Вашого менталітету не знаю і знати, шото, не особо поспішаю. Може підскажите, хто цей, чи ці правообльядьятєлі цього самого “нашого” і, власне, якого такого, “нашого”?

  “Рок-музика – не тільки вище написане” …емм,  а саме: “…музикою, що западала у глибоко у душу.” у шо вона западала та злободенна пісня з музикою на купі гетар… 
  а можна було б в двох словах: “РОК ЖИВ!!!”

  А стосовно благодійності – ну дай їм в поміч совісті(виконавцям), щоб співали від душі і не в свою кишеню (тьфу-тьфу), а власне постраждалому від “лікування” – видужати.
  Особливо вразило “вилікувавши одне – отримали-інше”.
  Не в UA часом лікували…о_О
  З лікарів би і починати ту благодійність –  в порядку, так-би мовити, добровільно-процесуальному.