Музика – ліки для душі…

Музика – ліки для душі

Музика займає особливе місце в житті кожного з нас. Сьогодні важко знайти людину молодого віку, яка б легко розлучилася із своєю колекцією треків та навушниками. Справді, музика – це те, що супроводжує нас, де б ми не знаходились. Від громадського транспорту до запланованих походів на концерти. Погодьтесь, це унікальна річ. Вона має властивість покращувати наш настрій, або ж навпаки, його погіршити, викликавши бурю емоцій та спогадів, які ми дістаємо з глибин пам`яті, самі того не розуміючи. Всього сім нот, які здатні за лічені хвилини перенести нас в зовсім іншу реальність. Іноді дуже хочеться повернутись у минуле, хоча б згадками, а почувши давно забуту пісню, можна легко відтворити момент, з яким вона пов`язана, і начебто пережити всі відчуття знову. Мимоволі з`являється легка ностальгія. Свого роду омана, але ж яка приємна.

Музика –  приємний наркотик. Коли для одних людей це хоббі, інтерес, для інших вона стала сенсом життя і можливістю заявити про себе на весь світ. Талановиті співаки, музиканти не уявляють свого життя без неї. Відомий філософ Фрідріх Ніцше сказав: «Без музики життя було б помилкою». Вільям Шекспір вважав, що музика приглушує сум. Геніальний композитор Людвіг ван Бетховен висловив свою точку зору такими словами: «Музика має висікати вогонь з людських сердець».

Дійсно, важко уявити життя без улюблених пісень, які лікують нам душі. Її можна порівняти хіба що з поличкою, яка у кожного з нас своя. На ній вишиковуються в ряди наші спогади, де у кожного  свій особливий відтінок, і своя неповторна мелодія…

Людмила Фадєєва