Муркотіння кішок

Муркотіння кішок

Муркотіння кішокНа думку фахівців з області вивчення поведінки тварин, муркотіння кішок пов’язано з вигодовуванням малят. Коли кошеня смокче молоко, воно не може нявкати, а муркотіння не заважає процесу смоктання. Коли кошеня муркоче, матір розуміє, що все в порядку, що її дитина задоволена. Матір також часто муркоче до своїх кошенят, тим самим заохочує їх, кличе.

Також коти муркочуть, під час шлюбного періоду – тим самим вони подають сигнали позитивного ставлення один до одного. Коли людина пестить кішку, вона також муркоче, виражаючи своє задоволення.

Сам процес муркотіння виникає завдяки існування під’язикових кісточок, які резонують під час вібрації голосових зв’язок. Саме тому ми чуємо муркотіння.

В деяких випадках кішки можуть муркотіти навіть коли захворіли, або стурбовані чимось. Тому у ветеринарних клініках лікарі дуже часто включають кран з водою, щоб кішка припинила муркотіння і лікар зміг оглянути та послухати її.

P.S. Если хотите порадовать свою девушку заходите в магазин бижутерии и купите кулон челябинск будь то или москва – в любом городе любая женщина будет рада получить украшения.