Як виглядають сьогодні мультфільми

мультфільми

мультфільмиНапевно, немає тепер людини, яка не любить дивитися мультфільми. Люди різного віку і поколінь з неприхованим захопленням спостерігають за долею героїв, які здійснюють подвиги. Але в той же час, мало хто думає про те, як створюються їх улюблені мультфільми. Щоб створити навіть маленький мультфільм, потрібна робота великої команди співробітників.

Повнометражні мультфільми створюються дуже довго і складає цілий ланцюжок певних дій. Вони робляться послідовно, немов ланки конвеєра. А на кожному відрізку створення картини працюють групами люди-професіонали. У кожній країні є свої кіностудії, і тому професійні критики і експерти по перших кадрах фільму можуть легко вгадати країну-виробника цієї стрічки.

У Радянському Союзі в 1936 році з’явилася кіностудія “Союздетмультфильм”, яка потім стала називатися “Союзмультфильм”. Для маленьких глядачів створювалися мальовані і лялькові мультики в основному по сюжетах народних казок.

У 1958 році в Японії з’явилися мультфільми в жанрі аніме. У основу цього жанру спочатку були покладені сюжети мальовані комікси. А потім стали з’являтися казки, історії, фентезі, комедії, містика, фантастика і інші сюжетні лінії. Навіть простий глядач легко відрізнить японського героя від інших. Саме персонажі аніме дуже великі і виразні очі, які як дзеркало відображає його характер. Аніме припускає великі серіали, де сюжет розвивається досить повільно, і обростає численними подробицями.

Багато хто знає знамениті анімаційні студії США і інших держав. Тепер більшість анімаційних студій застосовують комп’ютерні технології для створення свого мультфільму. І тепер по виду анімація ділиться на наступні види:

1. Покадровий  мультфільм. Це, як і раніше, тільки за допомогою комп’ютера.
2. Флеш-анімація.  За допомогою комп’ютерних програм з технікою 2 D.
3. Тривимірна графіка. Суперновий напрям, в якому мультфільми створюються в тривимірному просторі.

Кожен жанр і кожен напрям має величезну кількість своїх прихильників і доброзичливців. Тепер практично в усіх країнах будь-який дорослий або навіть дитина може в Інтернеті знайти свій улюблений мультфільм. Саме у Інтернеті на спеціальних сайтах створюються величезні архіви з мультфільмами. І можна подивитися мультик в онлайні або викачати собі на комп’ютер.

P.S. Говорящий попугай и новые приключения – один из культовых и самых популярных мультфильмов. Сейчас, конечно, у современных детей другие герои, среди который попугай Кеша не особо популярен.