Пан Ніхто – Mr. Nobody (2009)

Пан Ніхто - Mr. Nobody

Пан Ніхто - Mr. Nobody Чому я – це я, а не хтось інший? Моя вам порада – набагато краще, якщо ви не будете читати рецензії, а відразу включіть фільм. Але якщо не хочете:

Давно хотіла подивитися «Пан Ніхто», але якось руки не доходили. А тепер думаю: «І чому я раніше не подивилася?». Тут звучить безліч питань, над якими дійсно варто задуматися. Чому так, а не інакше? Чому ми такі? Чому то? Чому се? Чому? А мені подобаються таке кіно.

У фільмі переплітаються різні життя однієї людини. Здавалося б, ну подумаєш якась маленька дрібниця, а вона виявляється міняє все життя. Це тільки здається, що вона не грає ролі. Фільм досить важкий. Шкода головного героя. І розлучення батьків, і розставання з першим коханням. Та й взагалі решти життя теж «не дуже». До речі, як мені здалося, він не був справді щасливий ні в одній з життів. Я особисто майже весь час плакала. А також мене не відпускали мурашки по шкірі. Ну правда один момент мене розсмішив – в печері.

Не пам’ятаю жодного фільму з ідентичним сюжетом. Звичайно, є схожі, але … все одно інші. Кіно сподобалося мені з перших хвилин. Не можу точно сказати чому. Може музика, може атмосфера, або трохи кумедний розповідь хлопчика, а може все відразу. І ось вже на 60-ій хвилині я сказала собі: «Це мій улюблений фільм!» Взагалі тут можна будь-яку фразу брати як цитату. Дуже багато цікавих слів.

Мені сподобалася гра Джареда Лето, але ще більше мені сподобався Тобі Регбі. Я просто в захваті від нього. По-моєму, він навіть грав краще Лето, який іноді, хоч і не дуже часто, не догравав. Тобі ідеально грав. Я відчувала все, що він хотів показати. А також Регбі вразив мене своєю зовнішністю. Таке незвичайне, дивно-гарне в нього обличчя. І очі. Я і не знала, що він у Гаррі Поттера знімався. Не звернула увагу. Так само можу відзначити Ріса Іванс. Решта акторів теж грали добре, але якось більше ніхто не запам’ятався.

Сподобалася музика. Дуже добре підібрана. Давно не дивилася нічого подібного. Вже й забула, які почуття можна відчувати від таких творінь. І ще, все, що відбувається у фільмі так правдоподібно, здається, що якщо це відбувається не з тобою, то точно з кимось із знайомих. 10 з 10.

P.S. В принципе, сейчас тоже хватает много интересного и хорошего кино, найти фильмы 2013 года в высокором разрешении и хорошем качестве вообще не проблема.