Будь-яка проблема – це можливість стати краще?

стати краще

Я погоджуюсь із твердженням, що будь-яка проблема –це можливість стати краще. Адже перешкоди, що постають на нашому тернистому шляху, роблять нас сильнішими. По-перше, саме проблеми та суперечливі ситуації допомагають нам проявити свої приховані таланти. Інколи людина сама не знає, на що вона спроможна. У таких випробуваннях багато хто з нас відкрило для себе щось нове, те що робить нас кращими ніж учора.

Прикладом із повсякденного життя, може слугувати випадок із моїм знайомим Олегом. Хлопець усе життя боявся публіки, тому ніколи не брав участі у різних заходах. Але одного разу він переборов свій страх, і вийшов на велику сцену. З того часу, минуло 3 роки, але тепер Олег успішний актор театру, і до цього дня він радіє через те, що він переборов себе. Тому, це ще раз підтверджує те, що саме наші проблеми роблять нас кращими, звісно, якщо їх долати.

По-друге, наші проблеми наштовхують нас на корінні зміни в нашому житті. Іноді здається, що все, виходу немає. Але ми починаємо боротись, і якщо перемагаємо, то стаємо кращими, а якщо ні –то залишаємося на тій же сходинці. Але не можна перебувати на ній дуже довго. Якщо людина не прогресує, то вона починає фактично деградувати.

Яскравим прикладом із української літератури, може слугувати образ Грицька Чупруненка із соціального-психологічного роману Панаса Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?». У хлопця склалася важка доля, але він зумів перебороти усі труднощі. Він завоював повагу у селян, побудував  дім, знайшов свою кохану. Гриць досяг усього з нуля. Усі проблеми, що з’являлись на його шляху перетворювались на перемоги.  Тому, цей приклад ще раз підтверджує те, що усі перепони на життєвому шляху можна долати, виходячи з них більш досвідченим та сильним.

Отже, можна зробити висновок, усі критичні ситуації, що постають у нашому житті повинні долатися, звісно якщо ми, дійсно, цього хочемо. І долаючи кожну проблему, наближуємося до свого олімпу, який у кожного з нас різний. Доречі також раджать різні ситуації сприймати з гумором – анекдоти про студентів допоможуть всім тим, хто зараз навчається в універі.