Дніпропетровськ відкриє всеукраїнську фотовиставку “Моя люба Країна”

13 жовтня 2012р. об 11.00 в дніпропетровському туристичному центрі “Риба Андрій”  відбудеться урочисте відкриття всеукраїнської фотовиставки “Моя люба Країна“.

Окрім захоплюючих фотокартин, на відвідувачів заходу також очікує приємний вокально-інструментальний міні-концерт. Завітають на відкриття й зіркові мешканці та вихідці з Дніпропетровську.
Мешканцям та гостям космічної столиці України будуть представлені найкращі 70 світлин від професійних фотографів та видатних аматорів з різних куточків Неньки. На їхніх роботах формату А4 зображені три головні теми – “Краса української культури та колорит”, “Краса української природи”, “Краса та надбання української архітектури”.
На всіх гостей заходу, хто прийде з україномовною книгою, від партнерів проекту очікують приємні подарунки.
Триватиме виставка в Дніпропетровську майже місяць – до Дня української мови та писемності включно (10 листопада), а потім попрямує до сонячного Херсону. Після новорічних свят побачать також любов фотографів до рідної країни у Києві та Запоріжжі.
Вхід на фотовиставку в туристичному центрі “Риба Андрій” – абсолютно безкоштовний, 24 години на добу.
————
Організатори проекту – Запорізька Обласна Молодіжна Організація “Наше щасливе життя” (Олександр Кахай) та Громадський молодіжний рух “К12” (Дмитро Хозін).
Кольоровий партнер проекту та якісний друк – компанія “ColorWay”
Подарунки глядачам надає Cyfrolab.com
Пригощає арт-кафе “Невідомий Петровський”
—–
детальна інформація:
Олександр Кахай – (063)615-25-80, (096)906-75-78
Дмитро Хозін – (050)342-36-59