Мовний бар?єр сучасності

Після розпаду СРСР багато чого змінилось, насамперед початок нової ери – ери змін, ери ворогування двох країн і просто змагання між собою. Україна та Росія – зовсім різні традиції, звичаї, люди, думки та мова. У цьому невеличкому дописі хочу зачепити останнє…

Мова…На ній грунтується все, від розуміння до культури. Чому ж східна Україна сильно різниться без Заходу? Мова, вплив Росії та інші чинники суттєво впливають на мовний бар?єр та політичні вподобання українців. «Брат іде на брата»,- співає лучанин Сашко Положинський в одній із своїх пісень. Саме ця цитата відкриває завісу політичної нестабільності та сучасну ситуацію в країні.

Не думаю, що українці не розуміють значення традицій, мови та просто народних звичаїв. Давайте, зробимо так аби наші нащадки і не чули про двомовність, говорили лише рідною мовою – українською. Було б добре якби в школах вчили патріотизму, адже сучасні школярі навіть не думають про значення та особливість цієї проблеми. Просто захоплює щирість та відкритість справжніх українців, на превеликий жаль у більшості випадків поки що лише «західняків».

“Для чого мені це удосконалення, я ж і без нього добре знаю українську?», – після прочитання запитає себе пересічний читач…Тримайте відповідь: ми маємо не лише «знати мову», але й володіти нею чисто, без русизмів та неприємного суржику. Над останніми трьома речами повинен (ні!не повинен!а просто змушений!!!) задуматись кожен та зрозуміти, що у цих словах і закладена суть есе.

Особисто я хочу, щоб кожен приміряв на собі моє життєве кредо: «Зроби себе сам і допоможи іншим!»

Подача автомобиля в указанное время по самым низким тарифам. Оптимальное такси в вашем городе. Мы экономим Ваше время и деньги!