Смартфон Motorola X Phone: нові подробиці

Смартфон Motorola X Phone

Смартфон  Motorola X PhoneЕксперти мобільного ринку з нетерпінням чекають появи нового загадкового смартфону від компанії Motorola, в імені якого є присутньою літера “X”. Мова піде про пристрій, який відомий як Motorola X Phone. Представляємо нові подробиці про девайс.

Хтось, що побажав залишитися невідомим, але має відношення до виробничого ланцюжка і зокрема компанії  Motorola, поділився подробицями про технічні характеристики смартфону X Phone.

З цих даних виходить, що новинка буде мати 4,8″ дисплей, з сапфіровим склом  Sapphire Glass, покликаним захищати екран від подряпин. Смартфон базується на платформі Qualcomm Snapdragon 800, в яку входить чотирьохядерный процесор з робочою тактовою частотою 2 ГГц. Акумуляторна батарея очікується на 4000 мАч.

Для того, щоб пом’якшити удар при падінні, виробник розміщує гумові вставки по кутах девайса. Тильна сторона X Phone буде зроблена з вуглецевого волокна. Також є інформація, що  Motorola X Phone буде захищена від пилу і вологи. Анонс новинки від Motorola очікується на листопад 2013 року, якраз в переддень зимових свят, як відомо, саме в цей час покупці особливо активні.