Як монтувати скляні двері в отворі

скляні двері

скляні дверіВ принципі процес монтажу скляних дверей практично ні чим не відрізняється від встановлення інших міжкімнатних і вхідних дверей. Єдине напевно, чим дана робота відрізняється від роботи з простими дверима, це тільки в максимальній акуратності, оскільки матеріал з якого виготовлені дані двері найпростіше пошкодити, на відміну від фільончастих або дерев’яних дверей.

Перед установкою скляних дверей потрібно звільнити дверний отвір від старих дверей, шляхом демонтажу їх і дверного короба. Дверний короб в обов’язковому порядку підлягає демонтажу, навіть якщо короб знаходиться в хорошому стані, це не говорить, що він підійде по розмірам, також приберіть всілякий будівельне сміття з отвору, це можуть бути шматки приставом монтажної піни або цементного розчину і тому подібне. Після цього, шляхом закладення усуньте всі похибки і нерівності за допомогою шпаклівки, звичайно якщо в даній процедурі є необхідність. Заздалегідь зробіть отвори в стіні, під дерев’яні коробки і переконайтеся, що зроблених отворів вистачить для правильного монтажу нового короба.

Тепер, у підготовлений проріз встановіть короб, фіксуючи його дерев’яними клинами, за допомогою яких відрегулювати рівне розташування коробки, по вертикалі і горизонталі, після чого вертикальні стійки короба в 2-3-х місцях встановіть спеціальні анкери, просвердливши для них отвори. Після того, як коробка буде встановлена на належне їй місце, в якому ви раніше просвердлили отвори для кріплення, забийте і підкрутите анкерні болти.

Щілини, що утворилися, між стінками отвору і коробом потрібно задути монтажною піною, по всьому периметру, при цьому відстань між ділянками піни повинне бути не більше 10 і не менше 7 см. Після цього потрібно почекати 3часа, після чого щілини задути піною остаточно. Виробляється це для того, щоб при задування піни, а точніше після того як вона почне розширюватися, забезпечуючи надійне ущільнення, не призвело до деформації дверного короба.

На завершення, коли остаточно висохне піна, її разом з кріпильними клинами потрібно рівно відрізати і на «рідкі цвяхи» встановити наличники. Тепер залишилося тільки навісити двері на петлі.

P.S. На сайте компании Технопласт кроме каталога продукции найдете тематические статьи например что такое выравнивающая балка зачем используется в строительстве и какие задачи выполняет.