Молодіжний кіноклуб покаже фільм про Ірландську Республіканську Армію

18 листопада о 19:00 в рамках проекту”Молодіжний кіноклуб” відбудеться показ кінострічки “Вітер, що гойдає верес” про боротьбу Ірландської Республіканської Армії. Фільм відзначений Золотою Пальмовою гілкою Каннського кінофестивалю 2006 року.

Сюжет:

Ірландія. 1920 рік. Селяни й робітники створюють бойові групи, вступаючи в ряди ІРА. Особливою ретельністю в боротьбі проти британських загарбників відрізняються брати Демієн і Тедді. Але якщо другий ніколи не бачив іншого шляху, то перший прийняв важке рішення, відмовившись від кар’єри лікаря. Підривна діяльність учорашніх хлопчиськ (середній вік – 18-20 років) проста, але ефективна: нальоти на дорогах, перестрілки в барах, широка мережа агентур по всій країні. Їх ціль – показати підданим Королеви, що волелюбна Ірландія не бажає бути пасербицею острівної імперії. Але от підписаний мирний договір, Великобританія визнає автономію республіки, залишаючи за собою важелі політичного тиску. Тедді, учорашній лідер бойового осередку, виступає за співробітництво з офіційною владою, Демієн закликає не зупинятися на досягнутому. Різке неприйняття нових переконань учорашніх соратників приводить до конфлікту, рішенням якого може стати фізична загибель однієї зі сторін.

Чекаємо Вас за адресою: м.Київ, вул. Ярославів вал,9 (5 хвилин від м.Золоті ворота)

Вхід вільний!

Організатор: Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК)

 

Керівник інформцентру ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес". Сфера інтересів: НГО, журналістика, соціальні медіа, соціологія.