Молодіжні паті

Більшість з нас полюбляє веселощі. Але як сумно відчувати, що до найблищого свята ще багатенько часу. Саме для цього є вечірки. Вечірка або на слензі «паті» – це зустріч людей для розваг, відпочинку або просто бесіди. Існує багато видів вечірок для будь-якого смаку і віку. Оскільки наш журнал розрахований на молодь то ми з вами поговоримо про молодіжні вечірки.

Враховуючи різний менталітет і традиції у кожній країні є свої особливості проведення вечірок. Взагагалі молодіжні паті нічого супервідмінного не мають. Майже усюди алкоголь+молодь+веселощі.

Розпочнемо з королів.  На них не діють ніякі заборони єдиний закон це відірватись по повній! Здогадались хто це? Так, так звичайно американці. Особисто в мене зараз прокотився в голові епізод з „Амерікан пай”  здається з другої частини. Ніякої організації на американських вечірках ти не побачиш. Ти просто отримуєш запрошення йдеш і розважаєш себе сам. У деяких випадках хазяїн не знає і половини запрошених. Якщо приходиш один, то маєш покладатися лише сам на себе. Ось чому в америці популярні книжки „Як отримати задоволення від вечірки” або „Як зробити спілкування на вечірці легким та приємним”. Щодо алкоголю, насправді з цим в америці суворо, тож вони більше покурюють. Головне на такій вечірці – не забути сказати хазяїну що все було  really good.

У сусідній Канаді тебе також ніхто не буде знайомити. Отож або знайомся сам або приводь когось із собою. Чим більше людей на вечірці тим краще. При вході усі обов’язково знімають взуття , тож взуття може просто вивалюватись на вулицю коли відчиняєш двері. Алкоголь,усі приносять з собою, а деякі і музику. Буває, що в одному домі утворюється декілька танцполів.

Перейдемо до Європи. Італія – такого розуміння, як „хоум паті” тут немає. У італійців кожен день є хтось вдома (родичі і їх діти, сусіди або друзі). Балакають усі дуже багато і одночасно, один одного перекрикуючи. У гості наряджаються в одяг відомих брендів або дизайнерів.

У Франції „хоум паті” це не завжди гамір та алкоголь. Серед молоді також популярно, просто зібратись гарною компанією біля телевізора переглядаючи якийсь культовий фільм або серіал, наприклад „Друзі”.

У недалекій від нас Чехії усе відбувається у віллах, щоб не турбувати сусідів, бо ті можуть без вагань викликати поліцію. Збираються великою кількістю, беруть участь у конкурсах, іграх. О другій годині усе стихає, але вже о четвертій всі збираються знов і продовжують розважатись.

Що ж стосується нашої любої неньки, то тут усе залежить від гаманця патімейкера. Українці не проти ані американських, ані французьких вечірок. Останнім часом вечірки проводяться все частіше і серед українців ідея відвідування хоум паті стає все популярнішою. Деякі винахідники вже заробляють на цьому гроші. Так наприклад мої знайомі у Запоріжжі пропонують двоповерховий дім з сауною, басейном плюс розважальна програма за сто гривень. А таких „патімейкеров” по Україні запевняю вас не мало. Українці тягнуться потрохи до заходу, переймають культуру. Але вчити нас,як розважатись ніхто не наважить ми і самі дамо фору кому завгодно:)

П.с. Бажаю вам друзі побільше гарних вражень і спогадів. Життя коротке і поки воно вам не подобається воно потрохи збігає. Через 20 років ви подивитесь на себе зовсім по-іншому і зрозумієте наскільки ви були гарні і скільки у вас було можливостей. Я вірю, що погане відсіюється, залишається тільки гарне. Живіть собі у задоволення!

Привіт усім мене звати Антон. Буду мабуть наймолодший учасник журналу. Не дивлячись на свій вік я цікавлюсь політикою та проблемами українського суспільства. Постійно когось критикую, звичайно обґрунтовано) Люблю бути переможцем, але не люблю бути переможеним. Патріот з дитинства, зрозумів це не так давно. Мабуть це в мене у крові, бо ніякого впливу з боку родичів не було. Мрію брати участь у жіттєдіяльності якоїсь політичної партії або просто організації. Якщо бажаєте звязатись зі мною пишіть в ICQ або шукайте "Вконтакте"