Молодіжні паті

Більшість з нас полюбляє веселощі. Але як сумно відчувати, що до найблищого свята ще багатенько часу. Саме для цього є вечірки. Вечірка або на слензі «паті» – це зустріч людей для розваг, відпочинку або просто бесіди. Існує багато видів вечірок для будь-якого смаку і віку. Оскільки наш журнал розрахований на молодь то ми з вами поговоримо про молодіжні вечірки.

Враховуючи різний менталітет і традиції у кожній країні є свої особливості проведення вечірок. Взагагалі молодіжні паті нічого супервідмінного не мають. Майже усюди алкоголь+молодь+веселощі.

Розпочнемо з королів.  На них не діють ніякі заборони єдиний закон це відірватись по повній! Здогадались хто це? Так, так звичайно американці. Особисто в мене зараз прокотився в голові епізод з „Амерікан пай”  здається з другої частини. Ніякої організації на американських вечірках ти не побачиш. Ти просто отримуєш запрошення йдеш і розважаєш себе сам. У деяких випадках хазяїн не знає і половини запрошених. Якщо приходиш один, то маєш покладатися лише сам на себе. Ось чому в америці популярні книжки „Як отримати задоволення від вечірки” або „Як зробити спілкування на вечірці легким та приємним”. Щодо алкоголю, насправді з цим в америці суворо, тож вони більше покурюють. Головне на такій вечірці – не забути сказати хазяїну що все було  really good.

У сусідній Канаді тебе також ніхто не буде знайомити. Отож або знайомся сам або приводь когось із собою. Чим більше людей на вечірці тим краще. При вході усі обов’язково знімають взуття , тож взуття може просто вивалюватись на вулицю коли відчиняєш двері. Алкоголь,усі приносять з собою, а деякі і музику. Буває, що в одному домі утворюється декілька танцполів.

Перейдемо до Європи. Італія – такого розуміння, як „хоум паті” тут немає. У італійців кожен день є хтось вдома (родичі і їх діти, сусіди або друзі). Балакають усі дуже багато і одночасно, один одного перекрикуючи. У гості наряджаються в одяг відомих брендів або дизайнерів.

У Франції „хоум паті” це не завжди гамір та алкоголь. Серед молоді також популярно, просто зібратись гарною компанією біля телевізора переглядаючи якийсь культовий фільм або серіал, наприклад „Друзі”.

У недалекій від нас Чехії усе відбувається у віллах, щоб не турбувати сусідів, бо ті можуть без вагань викликати поліцію. Збираються великою кількістю, беруть участь у конкурсах, іграх. О другій годині усе стихає, але вже о четвертій всі збираються знов і продовжують розважатись.

Що ж стосується нашої любої неньки, то тут усе залежить від гаманця патімейкера. Українці не проти ані американських, ані французьких вечірок. Останнім часом вечірки проводяться все частіше і серед українців ідея відвідування хоум паті стає все популярнішою. Деякі винахідники вже заробляють на цьому гроші. Так наприклад мої знайомі у Запоріжжі пропонують двоповерховий дім з сауною, басейном плюс розважальна програма за сто гривень. А таких „патімейкеров” по Україні запевняю вас не мало. Українці тягнуться потрохи до заходу, переймають культуру. Але вчити нас,як розважатись ніхто не наважить ми і самі дамо фору кому завгодно:)

П.с. Бажаю вам друзі побільше гарних вражень і спогадів. Життя коротке і поки воно вам не подобається воно потрохи збігає. Через 20 років ви подивитесь на себе зовсім по-іншому і зрозумієте наскільки ви були гарні і скільки у вас було можливостей. Я вірю, що погане відсіюється, залишається тільки гарне. Живіть собі у задоволення!

Привіт усім мене звати Антон. Буду мабуть наймолодший учасник журналу. Не дивлячись на свій вік я цікавлюсь політикою та проблемами українського суспільства. Постійно когось критикую, звичайно обґрунтовано) Люблю бути переможцем, але не люблю бути переможеним. Патріот з дитинства, зрозумів це не так давно. Мабуть це в мене у крові, бо ніякого впливу з боку родичів не було. Мрію брати участь у жіттєдіяльності якоїсь політичної партії або просто організації. Якщо бажаєте звязатись зі мною пишіть в ICQ або шукайте "Вконтакте"
 • у нас переважно йде по сценарію: усі збирають гроші, закупляємося і до друга на дачу) а там вже що в голову прийде – від показухи до слухання аудіокниги біля каміну :)

 • Тому-що мабуть це найекеномніший варіант, тому більш популярний)

 • Я гадаю українці що завгодно понапридумували-б, як би були кошти.
  У людей з різними можливостями різні і вечірки )

 • коштии не завжди вирішують усе) можна і за мінімум грошей повеселитися гідно :)

 • Абсолютно згоден) Просто я хотів сказати, що у нас немає якогось одного сценарію. Ви розумієте, що тінейджери у яких татусі бізнесмети,директори вони не будуть проводити час на якійсь бабусиній 1-кімнатній квартирці, коли у них є можливість наприклад зняти якусь віллу. Так само діти вчителів,працівників заводів просто неможуть дозволити собі таке. Немає тої золотої середини яка буде влаштовувати всіх.

 • Taras

  В Англії така традиція, що кожен має принести на вечірку бутиоку чогось алкогольного

 • valil’ka

  так цілком згідна щодо грошей! можна зробити паті щоб кожен прийшов із чимось от тобі і буде хавчик випивка, хто вже яку хоче чи будь-що. І Сценарій то як сказати, можна звичайно придумати кілька запасних варіантів, а там хтось прийде і з собою якусь ідею та й принесе

 • Та взагалі я гадаю найголовніше то компанія.
  З теплою дружньою компанією навіть посиденьки на лавочці залишать більше вражень та спогадів.

 • Dianka

  Ми з друзями найчастіше влаштовуємо французький стиль :-) веселою компанією дивитись фільм цікавіше :-) а на рахунок їди і випивки, то теж або скуповуємось разом, або кожен з чимось приходить :-)

 • Катерина

  терпіти не можу стандартні паті!! вони ж організовуються, як правило, з єдиною метою – нажертися алкоголю, а тоді мати привід робити дурниці, про які наступного дня ой як шкодуватимеш. Мене більше пре щось дійсно цікаве, драйвове. Концерти, походи, треш-подорожі… Щось, що не забудеш і від чого завжди отримуватимеш НОВІ неповторні враження… Такого насправді багато. Треба лише озернутися навколо себе і по-справжньому захотіти щось побачити, знайти.

 • Не треба плутати звичайний треш з вечіркою. На вечірки збираються з ціллю спілкування, а там просто нажертись

 • Гарний матеріал! сподобалось! Антонові величезний плюс!

 • Катерина

  2Pananton
  “Звичайний треш” – це, в твоєму розумінні, звичайна попойка? Треш теж різний буває. Позитивний, насичений несподіваністю та непередбаченістю – на то він і треш, а не “вечірка”.

 • У данному випадку
  треш в моєму розумінні це алкотреш (це очевидно)
  алкотреш у всезагальному розумінні це сходка людей з метою розпивання алкоголю.
  вечірка у всезагальному розумінні… читай у статті.

  Не зрозумів останнього повідомлення…. Як треш може бувати різний? Ну звичайно у тебе може бути будьякий настрій після того як ти приймеш…
  Те саме можна сказати про посиденьки на лавочці..непередбачуване, насичене ітд.
  Я мав на увазі, що треш і паті різні речі і організовуються з різною метою. На паті алкоголь лише робить спілкування легшим і цікавішим… А треш є треш, усе залежить від твого настрою, компанії і скільки ти випєш.

 • Катерина

  а, ну так, алкотреш – це ясно шо. я про інший треш) ми, мабуть, просто різне значення вкладаємо у це поняття)
  тепер зрозуміло. дякую, що пояснив)
  я просто хотіла сказати, що без алкоголю вечірка теж може бути повноцінною.

 • Чому не може?)
  Вечірки бувають і чайні …)

  А взагалі
  усе залежить від ситуації…
  Є розкуті веселі компанії в яких обвязково є якийсь шибаййголова, то їм ніякого алкоголю не потрібно їм і так завжди весело)
  Є просто дружні компанії, яких повністю задовольняє французький стиль)