Джерело молодості у екстракті гранату

гранат

гранатПлоди граната здатні не тільки запобігти деяким захворюванням серця, поліпшити сексуальну активність та зняти стрес, але і стати новим джерелом здоров’я та молодості. Агентство The Daily Mail повідомляя, що в процесі дослідження було виявлено здатність гранату уповільнювати молекулярний процес метаболізму ДНК.

Гранатовий екстракт приймався добровольцями у вигляді капсул протягом 30 днів. Група вчених, яка проводила дослідження під керівництвом Серджіо Страйтенбергера, виявила зниження маркера, здатного провокувати порушення у діяльності м’язів, мозку, нирок та викликати старіння.

Плоди гранату не тільки багаті на вітаміні, здатні нейтралізувати дію радикалів, але й уповільнюють вікове окислення ДНК в середині клітини. Позитивний вплив гранатового соку використовується вже давно для поліпшення якісних показників крові.

P.S. На сайте интернет магазина Мир Леди вы найдете все необходимые средства чтобы ваши ногти находились ухоженными, здоровыми и красивыми – краски, кисти, дизайн ногтей – все для настоящих леди.