“Моднявий ЖАХ” чи індивідуальність?

моднявий жах

моднявий жахНещодавно почула від однієї модниці фразу: «Одяг у стилі ретро з леопардовою сумочкою – ЖАХ!!!» Фраза була адресована дівчині, одягненій в червону з білими колами сукню з сумочкою у коричнево-чорну леопардову пляму. На перший погляд, мені теж здалося, що дівчина та погано не дуже вдало одягнулася…

АЛЕ! Наступною прийшла така думка: «А яке ми маємо право осуджувати людину за її смак?» Можливо, дівчина саме так відчуває себе впевненою і красивою. І, знаєте, впевнений вигляд робить чудес більше, ніж гарний одяг. І що значить, на думку отієї модниці, вислів «гарний одяг». Напевно, дорогий одяг! Мушу визнати, не в кожного є гроші на сукню від Valentino чи сумочку YSL. Та й в мене теж їх не має.

Можливо і я стану колись об’єктом для насмішок, бо ходжу в одязі з провіреного часом та грошима базару. Та, знаєте, почуваю я себе у такому вбранні пречудово. На жаль, правдивим є той факт, що в першу чергу оцінюють зовсім не душу і внутрішній світ, а саме зовнішність – гарненьке обличчя та худеньке тіло.

Ми всі кричимо на всю горлянку «ЯКИЙ КОШМАР», але й самі робимо точно так. До того ж це відбувається на рівні підсвідомості, ми настільки запрограмовані на оцей стандарт гарного зовнішнього вигляду, що внутрішній світ людини пізнаємо вже під час спілкування з нею, після того, як зовнішність була достойно оцінена.

Я вважаю, що особистість людини ніяк не зміниться, якщо змінити її гардероб! Впевненість – найкращий одяг людини, який за розміром підійде кожному. Отож, не слухайте коментарі щодо вашого вигляду, а почувайте себе впевнено в тому, що може дозволити Ваш гаманець, адже саме в цьому Ви унікальні!