“Моднявий ЖАХ” чи індивідуальність?

моднявий жах

моднявий жахНещодавно почула від однієї модниці фразу: «Одяг у стилі ретро з леопардовою сумочкою – ЖАХ!!!» Фраза була адресована дівчині, одягненій в червону з білими колами сукню з сумочкою у коричнево-чорну леопардову пляму. На перший погляд, мені теж здалося, що дівчина та погано не дуже вдало одягнулася…

АЛЕ! Наступною прийшла така думка: «А яке ми маємо право осуджувати людину за її смак?» Можливо, дівчина саме так відчуває себе впевненою і красивою. І, знаєте, впевнений вигляд робить чудес більше, ніж гарний одяг. І що значить, на думку отієї модниці, вислів «гарний одяг». Напевно, дорогий одяг! Мушу визнати, не в кожного є гроші на сукню від Valentino чи сумочку YSL. Та й в мене теж їх не має.

Можливо і я стану колись об’єктом для насмішок, бо ходжу в одязі з провіреного часом та грошима базару. Та, знаєте, почуваю я себе у такому вбранні пречудово. На жаль, правдивим є той факт, що в першу чергу оцінюють зовсім не душу і внутрішній світ, а саме зовнішність – гарненьке обличчя та худеньке тіло.

Ми всі кричимо на всю горлянку «ЯКИЙ КОШМАР», але й самі робимо точно так. До того ж це відбувається на рівні підсвідомості, ми настільки запрограмовані на оцей стандарт гарного зовнішнього вигляду, що внутрішній світ людини пізнаємо вже під час спілкування з нею, після того, як зовнішність була достойно оцінена.

Я вважаю, що особистість людини ніяк не зміниться, якщо змінити її гардероб! Впевненість – найкращий одяг людини, який за розміром підійде кожному. Отож, не слухайте коментарі щодо вашого вигляду, а почувайте себе впевнено в тому, що може дозволити Ваш гаманець, адже саме в цьому Ви унікальні!

 •  Я,наприклад,одягаюсь дуже просто,навiть занадто.До чого я це написав? Просто мое оточення,моi друзi одягаються *по модi*,бренди,щоб подорожче.I мало хто слiдкуе за якiстю свого нутра….

  • Tod

   Головне на мою думку “що всередині” причому частоково навіть не у друзів, людей з вулиці які так вдягаюсться, а у себе. Це якщо наприклад взяти фріків різних – чого більшість людей до них “не дуже добре” відноситься – питання багатогранне, можливо навіть НЕ через яскраву незвичайну зовнішність як таку, вони деякою мірою заздрять їх сміливості бути не як всі, робити так як хочется.
   Був час коли мене дратували “занадто модні” люди але то їх власна справа як взягатися, завжди знайдеться напрям моди чи люди які той стиль похвалять – гламурні дівчата-барбі, хіпстери та ще зна хто. Причому српийняття в котрий раз може зіграти з тобою злий жарт коли ти сприймаєш людину не за внутрішнім станом а зовні – ти можеш казати, що мені важлива середа, а потім бац підсвідомо зробить все навпаки.
   Коротше кажучи, хай хто вдягається як хоче)

   • йож

    Заздрять їх сміливості бути не як всі, робити так як хочется.

    Ну бездомні пси теж буває на газонах роблять так як їм хочеться…
    Виходить це заздрість… ну прям філосоВ