Модні і спортивні жіночі годинники 2013

Модні жіночі годинники 2013

Модні жіночі годинники 2013Мода, як відомо, мінлива. Не виключенням в цьому є і мода на годинники. Кілька десятиліть тому на території колишнього СРСР були в моді дорогі класичні швейцарські годинники. Важливим був напис на циферблаті Swiss Made і як можна більшу кількість цінних металів у хронографі. Сьогодні, коли суспільство стало більш демократичним, які прагнуть до простоти і стилю, в моду увійшли годинники в стилі Casual і Sport. Такі годинники не зовсім підійдуть під строгий діловий костюм, але будуть дуже доповнювати повсякденний “look”.

З фірм-виробників, які виробляють самі модні годинник масового сегмента ринку можна виділити такі відомі модні будинки, як Tommy Hilfiger, Diesel, CK, Gucci, DKNY, Guess і т.д. Колекції від цих компаній випускаються щорічно, і рідко моделі повторюються (на відміну від інших “немодних” виробників). Серед жіночих моделей 2013 року в колекції Tommy Hilfiger можна помітити тенденцію до широкого корпусу з досить вражаючим безелем. А от у новій колекції DKNY з’явилися витончено витягнуті прямокутні мініатюрні моделі в п’яти популярних кольорах: світло-фіолетовому, світло-червоному, блакитному, чорному і білому. Також у новій колекції DKNY досить модних у минулому сезоні жіночих моделей з широким масивним циферблатом.

Зі спортивних моделей, випущених для 2013 року можна виділити двох найпопулярніших виробників годинників для жінок – Casio Baby-G (жіночий аналог всесвітньо відомих чоловічих Casio G-Shock) і Timex. Американська компанія Timex випустила 3 однакових функціонально жіночих моделі, виконаних в рожевому, блакитному і фіолетовому кольорах. Як і більшість спортивних моделей Timex, ці години можуть запам’ятати час пробігу кола (або відрізка) і порівняти з попередніми сорока дев’ятьма результатами. Baby-G, на відміну від Timex більше подбала про жіночу половину, що віддає перевагу активному способі життя. У новому сезоні випущені 7 моделей в різних кольорах з двома способами відображення часу – стрілочним і електронним. Купити такі моделі зовсім скоро можна буде на просторах інтернету. Однак поки що новинки доступні тільки на японському ринку. Нагадаємо, що годинник Casio G-Shock та їх жіночий аналог, що випускається під брендом Baby-G, є самими ударостійким, а отже найбільш підходящими для видів екстремальних видів спорту.

P.S. Современные женщины не только следят за всеми новинками сезона но и покупают товары через интернет. Так например найти женские сумки интернет магазин fashion-sumki.com поможет максимально быстро – брендовый товар представлен в широком ассортименте.