Модні сумки сезону осінь-зима 2014-2015

модні сумки 2014-2015

модні сумки 2014-2015Сумка – це, мабуть, один з головних аксесуарів в жіночому гардеробі. Жінка може забути будинки все, що завгодно, але тільки не сумочку. У зимовий період дизайнери вже який сезон підряд пропонують сумки з хутра. Причому на модних показах були виставлені моделі хутряних сумок з яскравих кольорів.

Сумка з хутра взимку додасть вам відчуття комфорту, тепла і затишку, причому представлені більше практичний моделі. Для того, щоб хутро з часом не зачовгувало, хутряні сумки комбінують з натуральною шкірою, з вельветовою шкірою.

Як завжди, у будь-який сезон залишаються популярними сумки з шкіри різних рептилій. Дизайнери жодним чином не наполягають на натуральній шкірі. Навпаки, зараз вже частіше шиються сумки з імітації шкіри рептилій. Це набагато гуманніше і економічніше.

Так само в моді залишаються незмінні текстильні сумки. Такі сумки можуть комбінувати з іншими видами тканини, як шкіряна, так і хутряна. Особливо популярні текстильні сумки на сталевому каркасі. У модниць так само може “впасти око” на вовняні сумочки і на моделі з оригінальними яскравими елементами, наприклад сумки tommy hilfiger та ін.

Сумочки на ланцюжку – це, як завжди, ознака елегантності і смаку. Такі сумки дизайнери пропонують носити не лише в якості вечірньої сумочки, але і для повсякденного життя такі сумки чудово підійдуть. Так само найближча родичка сумки з ланцюжком – це сумка з довгим тоненьким ремінцем. Ці сумки виглядають не менш елегантно. У колекціях є і досить місткі сумочки, в які поміститься не лише ваша улюблена помада.

Так само не знижують обороти своєї популярністі сумки в стилі ретро. Вони завжди будуть доречні. Дизайнери представляють дуже лаконічні і практичні моделі сумок, такі як сумка-портфель або оригінальні сумки-скриньки. До деяких сумок в комплект пропонують довгі ремінці, щоб власниці таких сумок могли носити їх на плечі.

Не варто забувати і про модні клатчі. Такі сумки давно перестали бути елементом виключно вечірнього вбрання. Звичайно, маленькі і барвисто декоровані клатчи завжди доповнять ваш вечірній образ. Але є моделі лаконічніші, які можна носити на роботу, на навчання, просто на прогулянку.