Модні босоніжки 2014

Модні босоніжки 2014

Модні босоніжки 2014Взуття 2014 року має бути і модним і зручним. Найбільш популярними будуть босоніжки оброблені каменями. У моді виробу з незвичайними каблуками. Вони можуть вигинатися на зовнішню сторону, бути порожнистими усередині, або ж теж бути прикрашеними каменями. Зараз досить легко знайти різноманітне жіноче взуття в інтернет магазинах будь-яких форм і фасонів.

Босоніжки прикрашатимуть всілякі плетіння. Хорошою прикрасою є пряжки. Хітом майбутнього сезону стануть вироби на танкетці. Танкетка може бути і тонкою, і товстою. Проте і ті, і інші моделі не поступатимуться елегантним шпилькам. Як ніколи затребуваною буде товста і пряма підошва. Такі вироби не мають вигину на ступні, але все таки вони дуже зручні і додають своїй власниці зросту.

У рік Коня затребуваними будуть босоніжки ярко-зеленного, небесно-блакитного, сонячно-жовтого, виноградно-фіолетового і рубіново-червоних кольорів. У тренді босоніжки, які виготовлені з натуральної шкіри або замші. Дуже модними будуть босоніжки, виготовлені з комбінованих матеріалів.

У колекціях дизайнерів представлені вироби, декоровані шпильками і ланцюжками. Такі босоніжки підходять для романтичних осіб. Взуття на товстому каблуці практично не буде майбутнього літа. Виробники віддали перевагу босоніжкам з трикутною шкарпеткою. Вони можуть застібатися за допомогою або липучки, або звичайної застібки.

Виробники прикрашають свої дітища всілякими принтами. Особливо популярними вважаються клітини, смужки і квіти.