Модні варіанти взуття 2014 року

взуття 2014

взуття 2014У 2014 році популярністю користуватиметься взуття із загостреним носом, причому гострота не має бути занадто вираженою і довгою. Як і в попередніх сезонах, з моди не вийде і платформа. Свою актуальність не втратять класичні моделі на плоскій і гладкій підошві з каблуком. У новому сезоні хороша новина чекає прихильників консервативного стилю, оскільки свою популярність не втратять і так звані туфлі човники.

Багато Будинків моди цілеспрямовано створювали колекції, покликані зачаровувати і спокушати своєю елегантністю. Наприклад, в деяких моделях туфель замість класичної шпильки використовуються насаджені намистини. Окрім декорування каблуків, в дизайні туфель використовуються банти з підручних матеріалів, бавовняні і атласні стрічки, а також мініатюрні застібки.

Разом з класичними і елегантними варіантами в 2014 році актуальним буде взуття з товстим шнуруванням і довгими зав’язками, які обвиватимуть ногу до коліна. З моди не вийдуть і ботільони на танкетці або платформі. Вони можуть бути виконані з оксамиту або шкіри і прикрашені намистинами, що переливається, або оздоблено мерехтливими мереживами.

Для холодної пори року модними цього сезону будуть чобітки з шнуруванням. Найбільш популярним залишиться чорний колір. “Фішкою” сезону стануть чоботи на дуже високому каблуці і на товстій підошві. Вже упродовж декількох років з моди не виходять ботфорти на високому каблуці і із завуженим стилем. Вони можуть бути прикрашені різноманітними бляшками і застібками з усіх боків.

Для поціновувачів тепла, комфорту і затишку ідеальним варіантом послужать практичні уггі. Вони особливо популярні серед молоді і цінні своїй морозо- і зносостійкістю. Одним словом, для будь-якого сезону взуття має бути практичним, зручним, оригінальним і комфортним.

P.S. Кстати, раз уж речь зашла про угги, то купить их можно через интернет. Достаточно зайти на сайт uggi-valenki.ru, подобрать нужную модель  и  купить угги обувь не выходя из дома. Там же можете уточнить размеры, наличие и условия доставки.