Бути модною в офісі? Легко!

Бути модною в офісі

Бути модною в офісіЯк не дивно, але третину свого життя більшість жінок проводять на роботі, ще якусь частину в дорозі (на роботу і додому). Виходить, що практично увесь світловий день доводиться знаходитися в одязі ділового стилю. А, означає,  саме до нього повинні пред’являтися найстрогіші вимоги, зокрема, по комфортності. Але і красивою хочеться залишатися завжди.

Про цю непорушну істину добре знають дизайнери, а тому в модних колекціях сезону 2014-2015 практично усіх знаменитих будинків мод представили колекції жіночого ділового одягу. Навіть на перший погляд видно основні тенденції нового сезону.

Тканини для одягу такого стилю представлені переважно натуральні, у тому числі шерсть, джерсі, габардин. Як і раніше в тренді трикотаж.

Змінилися забарвлення. Більшість демонстрованих моделей традиційних кольорів: чорного, сірого і подібних до них, наприклад, Emporio Armani. Але є і нововведення – ліловий,  червоний і його відтінки представлені дизайнерами від Nina Ricci, червона сукня є ж  в колекції від Victoria Beckham. Серед новинок сукні, прикрашені геометричними візерунками (Bottega Veneta, Valentino), з квітковим принтом. Якщо дрес-код дозволяє, то можна і самій собі дозволити бути яскравою цієї осені і снігової зими.

Можливо, що хітом в новому сезоні в офісах країни стануть ділові сукні в стилі “Школярка”. Такі моделі є в колекціях від Valentino, Emporio Armani, Saint Laurent, Honor.

Хоча віриться важко, що серйозний начальник, а тим більше начальниця таке допустить. Та і більшості жінок буде важко себе представити в діловому міні, тому як підхід до роботи у них більш ніж серйозний. Як би там не було, в новому сезоні можна залишатися собою, діловою і красивою!

P.S. Очень радует, что модные наряды представляют и наши отечественные дизайнеры. Из коллекции Киры Пластининой на сайте магазина kiraplastinina.ua вы можете подобрать много интересных вещей как на этот, так и на следующий сезон. Цены одежды приемлемые, качество на высоте.