Як вибрати модель кондиціонера

кондиціонер

кондиціонерПерше, на що варто звернути увагу вибираючи кондиціонер в квартиру – це потужність пристрою. Якщо брати грубо, то це приблизно 1Вт на 10 в квадраті метрів приміщення. Для точнішого розрахунку вимагається і точні розміри віконних отворів, і сторона світу, куди виходять вікна. Також, в цьому плані важлива к-ть людей що мешкають в квартирі і потужність побутової техніки. Щоб точно зробити розрахунок потужності кондиціонера, необхідно запросити фахівця з кліматичної техніки.

Також, необхідно дізнатися – чи є у цієї моделі інвертор. Якщо бюджет дозволяє, то купуйте саме такий. Інвертор – це пристрій, який дає можливість регулювати роботу кондиціонера без перебоїв і досить плавно. Якщо вибираєте інверторний кондиціонер, то дізнайтесь який рівень шуму він виробляє, а також як підтримує виставлену температуру.

Практично усі типи кондиціонерів, нині мають функцію обігріву кімнати. Тут вам потрібно вирішити: потрібна вона вам або краще заощадити і придбати пристрій без цієї функції. Та при температурі нижче 10 градусів – ця опція не допоможе.

Як писалося вище, велике значення в роботі кондиціонера має рівень його шуму. Щоб не псувати життя собі і сусідам, краще вибрати менш шумну модель. Інакше втомившись за день на роботі, ви навряд чи зможете повноцінно відпочити удома. Звернувшись в магазин кондиціонерів Клімат-А ви зможете отримати повну інформацію про всі наявні моделі.

Досить часто, виробники кліматичної техніки, вбудовують у вироблювані пристрої іонізатори повітря, які насичують повітря киснем, тим самим очищаючи його. Проте, не варто чекати багато від техніки, яка оснащена великою кількістю додаткових функцій. Тому, не варто піддаватися на умовляння продавців, коли вони намагаються вам розповісти наскільки це буде корисно. Як правило, ремонт такого кондиціонера буде значно вищий, ніж того, який просто охолоджує повітря в приміщенні.