Мода на тупість

Що на ваш погляд є найбільш популярною проблемою серед молоді? Cекс? Драгс? Рок-н-рол? А можливо, популярна треш-культура, яка і спричиняє за собою всі зазначені проблеми та їх наслідки? Бути культурним і освіченим – це не про тих, хто відноситься до «модної» течії. Книги, фільми зі змістом, індивідуальні смаки і переваги абсолютно не вітаються. Всі грунтується лише на аморальності і банальному, людському стадному інстинкті.

Основними ознаками трешу є: зловживання алкоголем, тютюном, неприйняття інтелектуальності, привітання простоти (точніше тупості), а іноді й ненависть до тих, хто відкидає цю культуру. Англійський соціолог Векс Кребтрі вважає треш-культуру хворобою, яку необхідно лікувати ін’єкціями знань. Ця проблема не вигадана під час пролежування на дивані. Варто тільки вийти ввечері в найближчий парк, сквер і можна переконається на власні очі в нагальності деградування молоді. «Трешерів» видно з далеку. А якщо хтось і погано бачить, то з далеку їх можна і почути. Культура дозволяє вести себе надмірно і звертати увагу публіки гучними розмовами і сміхом.

Факт того, що треш утискає і викорінює аристократичний ідеалізм не може не викликати жах. На кого будуть рівними наші діти, онуки або просто близькі нам люди? З кого брати приклад? Суспільство це не малозначущий чинник при дозріванні особистості людини. Це обов’язкова школа, яку має пройти кожен. Ніхто не знає, чому люди вдаються в таку крайність, як повна аморалізація внутрішнього світу. Можливо, хтось з певних причин зійшов зі свого життєвого шляху. Декого з самого початку направили не туди. Хтось просто не може знайти своє місце, а це завдання не з легких. Останній варіант, скоріше за все, і є причиною відношення людини до треш-культуріи Трапляється це саме тоді, коли втрачаються всі відповіді на питання, життєві пріоритети змінюють свою значущість і невідомо, чи буде після чорної смуги біла.

Існує і категорія безхребетних людей, які за для уникнення конформістних ситуацій приймають будь-які правила. Це молодь з слабкими амбіціями, піддатливим характером і залежністю від думки друга. Друга? Ні, це скоріше помилка. Навряд чи в такій культурі знайдеться місце для щирих, людських відносин. Серед «трешевих», як і в інших субкультурах, де теж домінує стадність існує тільки головний і йому подібні. Такі ж сірі й однотипні. Ті, хто в середині цього середовища не помічає того, що він залишив свою індивідуальність і неповторність далеко за межами їхнього, масового існування.

Головні Союзники трешу – Алкоголь і сигарети

Ці дві шкідливі звички стали одними з основних способів комунікації серед молоді. У склянці алкоголю можна втопити свою безвихідь або вільний час, а натомість отримати бажану ейфорію. Згодом пропорція склянка-ейфорія стає нерівною: алкоголю стає більше, а ейфорії-менше, але замість приходить величезне почуття залежності. Алкоголь і сигарети давно існують разом. Якщо людина почала палити, вона обов’язково потягнеться за випивкою. Або навпаки. Часто у молодих людей виникає бажання закурити під час алко-трешу, ніби-то для посилення дії випитого. Тим, хто вибрали своє місце в треш-культурі призначено задовольнятися лише малою частиною того, що може запропонувати нам світ. Вони беруть те, що дається найлегше. Вони забирають залишки.

І запевняти в тому, що завжди можна повернуться, переосмислити-це ідентично тому, що взагалі нічого не говорити. Кожен вибрав своє і кожен знає, що він міг вчинити інакше. Залишається лише чекати, коли ця «культура» повернеться на старт і піде іншим шляхом.

Советуем вам сайт, где вы найдете забавные статусы для вконтакте и не только. Ржачные приколы, статусы о любви и еще много разных тем.