Мобільний телефон – невід’ємна частина життя

Мобільні телефони змінили світ – немає потреби аргументувати очевидність цього факту. Змінився спосіб спілкування, та й саме поняття «бути на зв’язку» зазнало суттєвої зміни: більшість людей залишаються на зв’язку 24 години на добу – завдяки маленьким пристроям. Факти, подані нижче, лише доводять, як сильно змінився світ після масового впровадження в наше життя мобільних телефонів – та так, що ми і не підозрювали.

1. У всьому світі налічується близько 3,3 мільярда благополучно функціонуючих мобільних телефонів.Якщо врахувати, що мобільними телефонами користується не все людство, а тільки доросла і найбільш активна його частина, то на 100 осіб припадає 158 працюючих мобільників.

2. Планета в небезпеці! 125 млн.мобільних телефонів на рік відправляються прямо у відро для сміття. Ні, вони не виходять з ладу, а лише набридають своїм власникам, які не проти змінити колишнього улюбленця на що-небудь новеньке і модне. Враховуючи швидкість, з якою людство розлучається з улюбленими іграшками (корейці, наприклад, змінюють мобільники кожні 11 місяців), скоро нам доведеться зіткнутися з проблемою утилізації. Навколишнє середовище забруднюється в масштабах, уявити які важко: тільки подумайте, який у звичайного телефону період напіврозпаду.

3. Мобільники незабаром замінять бюлетені. Крихітна Естонія несподівано для світової спільноти стала лідером в галузі впровадження передових технологій у процес здійснення конституційного права на вибір. Простіше кажучи, тепер будь-який виборець може віддати голос за вподобаного йому кандидата за допомогою мобільного телефону. Це, з одного боку, полегшує процес голосування, а з іншого ускладнює – процес ідентифікації особистості виборця. Еру «мобільного голосування» можна офіційно вважати відкритою.

4. За статистикою, корейський підліток надсилає зі свого мобільного телефону близько 20 000 текстових повідомлень на рік (близько 60 смс в день). Згідно з іншими даними, близько 30% корейських студентів відправляють вже близько 100 повідомлень на день. І коли вони тільки вчитися встигають?

5. Перший мобільний телефон з’явився в 1983 році. Здивовані? Так, ера стільникових телефонів почалася рівно 27 років тому: саме тоді в продажу з’явився Motorola DynaTAC 8000X.

6. Мобільний ліхтарик. Якщо вірити дослідженням, більшість власників стільникових телефонів використовують підсвічування екрану як ліхтарик.

7. Мобільний як знаряддя хулігана. За допомогою мобільного телефону можна гарненько налякати його власника.Принаймні, в Англії неухильно зростає кількість загроз, надісланих з допомогою текстових повідомлень. Смс-загрози «гарні» тим, що залякувати жертву можна цілодобово: мобільний телефон у більшості людей ввімкнений завжди.

8. Мобільний телефон як антитерористичний датчик. Використовуючи напівпровідникові датчики радіаційного фону, вчені працюють над створенням мережі зі стільникових телефонів з спеціальними налаштуваннями, які можуть виявити присутність радіоактивних матеріалів. Оскільки цілями атак терористів найчастіше стають центри міст з великим скупченням людей, а у більшості городян є мобільні телефони, задум вчених може стати в пригоді громадянам деяких країн. Система виявлення радіоактивних матеріалів за допомогою мережі мобільних телефонів (якщо вона буде створена і запущена) буде ефективно запобігати можливим терактам силами жителів мегаполісів.

9. Увага! Факт перевірений автором ціє статті. Близько 30% Британців надсилають один одному смс повідомлення, перебуваючи в одному будинку, навіть в одній кімнаті (розповсюджено переважно серед молоді).

10. Мобільна література – новий тренд книжкового ринку, який дуже стрімко розвивається. Це могли придумати тільки японці: написати книгу за допомогою мобільного телефону і поставити на вуха всю книжкову індустрію. Романи, написані настільки екстравагантним чином, миттєво стали популярними і принесли письменникам-першопроходцям величезні прибутки. За першовідкривачами в надії на легкий прибуток потягнулися й інші молоді автори. Треба сказати, що «мобільна» література до цих пір знаходиться на піку популярності: п’ять із десяти найбільш купованих книг 2007 року були написані на екрані стільникового телефону.Авторами подібної, якщо доречно сказати, белетристики, є в основному молоді жінки, які засновують сюжет роману на реальних подіях власного життя.

Пам’ятайте, що ви маєте отримувати користь від сучасних технологій, а не залежити від них!

Нужен сайт? Закажите создание сайта в лучшей студии www.gravitacia.com.ua. Низкие цены, индивидуальный подход к каждому клиенту!
Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.